İçeriğe Yönlendir

İki Lastiğim Eksildi,shadowwww

Gündüz Albayrak

Recommended Posts

Gündüz Albayrak

S80'satıp ihtiyaçlar giderildikten sonra ne alsam diye düşünüp duruken eski hevesim hortladı,iki lastiği eksilttik.Keyf almak için boşyere arabaya binmişiz bunca zaman.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-moto...54981794/detay/

Not;araç siteye satılmak amacı ile konmadı(eleştirmeyin arkadaşlar özel durumdan dolayı geçici bir durum)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Hayırlı olsun abi.

Zaten satış amacın olsaymış aynı gün gidermiş o fiyata. :seytan:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Gündüz abi hayırlı uğurlu olsun. Eski bir virago 535 kullanıcısı olarak çapır dedin mi yeri apayrıdır diyorum :D bendeki cihazda 2 silindirinde egzoz çıkışları düz boru idi tavsiye ederim 400mt den geldiğim anlaşılıyordu :p

Yorum bağlantısı
Gündüz Albayrak
Ah shadow :good1:

Valla katılıyorum,Allah bana da ah dedirtmesin.

Hayırlı olsun abi.

Zaten satış amacın olsaymış aynı gün gidermiş o fiyata. :rolleyes:

Sağol kardeşim,ben daha düşük fiyata aldım :)

Gündüz abi hayırlı uğurlu olsun. Eski bir virago 535 kullanıcısı olarak çapır dedin mi yeri apayrıdır diyorum :D bendeki cihazda 2 silindirinde egzoz çıkışları düz boru idi tavsiye ederim 400mt den geldiğim anlaşılıyordu :)

Süha'cım 1000 tl istiyorlar onun için ama bana orijinal daha uygun gibi geliyor,kendisini göstermesi için sese ihtiyaç duymuyor.

:good1: :good1:

Sipariş verdim abi tömbeki için,meyveli light'lar bizi bozar.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Gündüz Albayrak
(düzenlendi)

Tarz değişikliği..Motosiklete devam..Pan european ST 1300 . fotoğraf ekleyemiyorum :(

tarihinde Gündüz Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Tarz değişikliği..Motosiklete devam..Pan european ST 1300 . fotoğraf ekleyemiyorum :(

Gündüz Abi , ne foruma giriyorsun , ne toplantılara geliyorsun , kayboldun gittin beyaa :)

Yorum bağlantısı
Gündüz Albayrak

Haklısın Rıfat ,kusura bakmayın çokyoğun geçti son dönem,inşallah katılıcam tekrar toplantılara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...