İçeriğe Yönlendir

Zavoli Lpg

Misafir

Recommended Posts

Selamlar arkadaşlar.1 ay kadar kullanılmış(pert araçtan çıkma) 2.el zavoli marka lpg kiti buldum.fiyat 1000 tl.

fiyat ve zavoli marka hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim,birde yılda en fazla 5 bin km yol yapıyorum,lpg taktırıp taktırmama konusunda çok kararsızım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çıkma bir kit için 1000 lira çok yüksek...

Yılda 5000 km yapıyorsanız bence uğraşmayın...

Yorum bağlantısı
Çıkma bir kit için 1000 lira çok yüksek...

Yılda 5000 km yapıyorsanız bence uğraşmayın...

mehmet abi kit derken,herşey dahil montajlı fiyatı

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram
Selamlar arkadaşlar.1 ay kadar kullanılmış(pert araçtan çıkma) 2.el zavoli marka lpg kiti buldum.fiyat 1000 tl.

fiyat ve zavoli marka hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim,birde yılda en fazla 5 bin km yol yapıyorum,lpg taktırıp taktırmama konusunda çok kararsızım.

Yılda 5000 yapıyorsanız hiç gerek yok,lpg nin sorunlarıyla uğraşmaya...

Ruhsata işlet,muayene ıvır zıvır...

Ben olsam 5000 km yapıp lpg takmazdım,tercih sizin tabi :i-ih:

Yorum bağlantısı
Gündüz Albayrak

Son arabamda zavoli vardı,bu markanın en iyi ustalarının olduğu söylenen polaris'e de sık sık gitti bu araç.Aracı satmamdaki en önemli nedenlerden biriridir Zavoli.

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

Zavoli güzel kit AEB yazılımı kullanıyor güzel montajla keyifli kullanım sağlarsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...