İçeriğe Yönlendir

2011 Ford Focus Titanium Jant Hakkında Bilgi

Kaan Seper

Recommended Posts

Mehmet Mercan

Şu RS jantlarını büyütmeyin okadar :seytan: Forumdan 4-5 kişi çıkarsa 1750 TL civarında Orjinal Ford Fabrikasyon üretimi 18" inch RS jantını sipariş ettirebiliriz. Sıfır kutusunda. Seve seve aracı olurum. Ancak bireysel olarak getirmek zor. Replika değil, birebir ford company logolu 18 inch OEM jantlar. Renk seçeneği olarakta 5 renk opsiyonnu olur. Aşağıda jantlara ait bilgiler mevcut. İstediğiniz enk seçeneği üzerine tıklarsanız detaylarına inersiniz.

OEM Parça Kodu : AM5J-1K007-GA

OEM 18" inch RS Jant Bilgileri

Yorum bağlantısı
Kaan Seper
Şu RS jantlarını büyütmeyin okadar :D Forumdan 4-5 kişi çıkarsa 1750 TL civarında Orjinal Ford Fabrikasyon üretimi 18" inch RS jantını sipariş ettirebiliriz. Sıfır kutusunda. Seve seve aracı olurum. Ancak bireysel olarak getirmek zor. Replika değil, birebir ford company logolu 18 inch OEM jantlar. Renk seçeneği olarakta 5 renk opsiyonnu olur. Aşağıda jantlara ait bilgiler mevcut. İstediğiniz enk seçeneği üzerine tıklarsanız detaylarına inersiniz.

OEM Parça Kodu : AM5J-1K007-GA

OEM 18" inch RS Jant Bilgileri

ilginiz için teşekkürler bu jantı getirtmek 1750tl ise uygunmus replikada aynısını bulamazmıyım replika dememin sebebide sadece jantın orjinale göre daha hafif olması

Mehmet bey ben sizede sormak istiyorum aracımın garantisi bitmeden 18 inch jant 3.5cm yay koyarsam eğer garanti dışına çıkarmı araç bilginiz varmı ?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bu konuda size en iyi cevabı kullanmakta olduğunuz servis verecektir. Neticede aracın yürüyen aksamında değişiklik yapıyorsunuz. Garanti koşulları bu tip değişikliklere pek hoş gözle bakmaz. Ama yayı alıp servisinize (eğer kabul ederlerse) taktırırsınız problem çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Kaan Seper
Bu konuda size en iyi cevabı kullanmakta olduğunuz servis verecektir. Neticede aracın yürüyen aksamında değişiklik yapıyorsunuz. Garanti koşulları bu tip değişikliklere pek hoş gözle bakmaz. Ama yayı alıp servisinize (eğer kabul ederlerse) taktırırsınız problem çıkmaz.

tamam teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)
ilginiz için teşekkürler bu jantı getirtmek 1750tl ise uygunmus replikada aynısını bulamazmıyım replika dememin sebebide sadece jantın orjinale göre daha hafif olması

Mehmet bey ben sizede sormak istiyorum aracımın garantisi bitmeden 18 inch jant 3.5cm yay koyarsam eğer garanti dışına çıkarmı araç bilginiz varmı ?

Replika konusunda düşündüğünün tam tersi olay olur genelde. Orjinal fabrikasyon üretim jantlar, replikalara göre mukavemeti daha yüksek ve daha hafif olacak şekilde tasarlanıyor. Mesela yanı jantın replikası belki 10-11 kg gelirken, Orjinal jant 8.5 kg gelebilir. Bu jantın replikaları ortalama 950-1200 TL arası değişyor. Satıcıya göre değişkenlik gösteriyor. Ama bu orjinalleri 1750 civarında almak mümkün. Tek sıkıntısı sadece bir takım sipariş vermek karlı olmuyor. En az 4-5 kişi toplanırsa uygun fiyat avantajından faydalanabiliyoruz forum olarak.

Jant ve yay, aracının genel garantisini bozmaz. Ancak replika jant ve sonradan ford onaysız yaylar vs gibi yeni parçalar, aracın yürür aksamında oluşacak hataları, bu parçaların sebebiyet vermemiş olsa bile, sebep olarak öne sürülecektir. Bu sebeple tartışmaya açık bir konudur. Servis'in yaklaşımı bu konuda çok önemli oluyor. Genelde bu parçaların değişimin servisde yaptırırsanız servis bu gibi durumlarda kendi insiyatifini kullanır herhalde yada işlem zamanında garantiyi bozacağını söyler.

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kaan Seper
Replika konusunda düşündüğünün tam tersi olay olur genelde. Orjinal fabrikasyon üretim jantlar, replikalara göre mukavemeti daha yüksek ve daha hafif olacak şekilde tasarlanıyor. Mesela yanı jantın replikası belki 10-11 kg gelirken, Orjinal jant 8.5 kg gelebilir. Bu jantın replikaları ortalama 950-1200 TL arası değişyor. Satıcıya göre değişkenlik gösteriyor. Ama bu orjinalleri 1750 civarında almak mümkün. Tek sıkıntısı sadece bir takım sipariş vermek karlı olmuyor. En az 4-5 kişi toplanırsa uygun fiyat avantajından faydalanabiliyoruz forum olarak.

Jant ve yay, aracının genel garantisini bozmaz. Ancak replika jant ve sonradan ford onaysız yaylar vs gibi yeni parçalar, aracın yürür aksamında oluşacak hataları, bu parçaların sebebiyet vermemiş olsa bile, sebep olarak öne sürülecektir. Bu sebeple tartışmaya açık bir konudur. Servis'in yaklaşımı bu konuda çok önemli oluyor. Genelde bu parçaların değişimin servisde yaptırırsanız servis bu gibi durumlarda kendi insiyatifini kullanır herhalde yada işlem zamanında garantiyi bozacağını söyler.

Bilgileriniz için teşekkürler tek anlamadığım nokta orjinal jantın fiyatı oldu sadece ben sipariş etsem 1750 civarında fiyat değilde daha yüksek bir miktarmı söylüyorlar yoksa 4-5 anlaşıp sipariş ettiğimizde 1750tl den daha az bir miktarmı söylüyorar ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...