İçeriğe Yönlendir

2001 Model Fiesta Manuel şanzıman Sorunu

Ayhan Usta

Recommended Posts

Ayhan Usta

merhaba 2001 model fiesta aracımın debriyajı yukarda kavradığı için şanzımanın inmesi gerekiyormuş özel bir servis işcilik dahil 600 tl istedi. başka bir servis işcilik dahil 430 tl istedi.

bilen arkadaşlar fiyatlar nasıl yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Fordlar üstte kavrar zaten.Araç ne zamandır sizde bu durum yoktu birden mi oluştu ? normalden fazla üstte kavramanın genel açıklaması baskı balatanın ömrünü tamaladığının göstergesidir ki eğer böyle ise telafuz edilen rakamlar çok yüksek bana göre.

Yorum bağlantısı
Ayhan Usta
Fordlar üstte kavrar zaten.Araç ne zamandır sizde bu durum yoktu birden mi oluştu ? normalden fazla üstte kavramanın genel açıklaması baskı balatanın ömrünü tamaladığının göstergesidir ki eğer böyle ise telafuz edilen rakamlar çok yüksek bana göre.

araç 1.5 yıla yakın bende aldığımdada debriyaj üste kavrıyor şanzıman inerse iyi olur dediler araba çekmediği gitmediği yere kadar gerek yok dediler

ben bu kavramları pek bilmem ön balatalar 2 ay önce değişti. baskı nedir bilmem

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Debriyajını bitmek üzere muhtemelen. Bağırıyor ama gitmiyorsa debriyajdır. Yoksa ford'lar hep yukarıda kavrar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir ford ustası görsün ve balata kaçırıyor mu test etsin...

Fordlar üstten kavrar ama bitmediyse kaçırmaz, üstten kavrıyor diye baskı balata değişilmez, değişince yine üstten kavrayacak..

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Basit bir test var kendiniz uygulayabileceğiniz,düz bir zeminde aracınızı 4.vitese takın ayağınızı debriyajdan çekin araç hareket ediyor ise balatanız bitmiş demektir yok stop ediyor ise balatanız sağlamdır.Ama arabanız stop eder de gitmiyor ve aracaı tutan bir engel var ise bu muhtemelen baskıdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...