İçeriğe Yönlendir

Duvar Yazıları.

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

adamlar isyan etmişler, yapacak birşey bulamamışlar, son çareleri :)

dscf14321.jpg

dscf14331.jpg

dscf14341.jpg

dscf14361.jpg

dscf14381.jpg

dscf14401.jpg

dscf14421.jpg

Buda Gaziantepten

dscf16021.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Cunda adasında iki tane ilan görmüştüm keşke bende çekseydim. Çeşmenin başına yazmışlar. Bu çeşmeye çöp atmayın. Ama eşekler atabilir. Birde engelliler için pet şişe kapağı kutusu koymuşlar. Buraya eşekler çöp atabilir yazmışlar ve baktım ikiside çok temizdi.Hoşuma gitti. Demekki insalar bundan anlıyormuş dedim. :good1:

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Benzer yazılar aslında çoğu ilde mevcut :) Sanki Konya da da birkaç yerde görmüştüm bu yazılardan

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bütün illerde ilçelerde görme şansımız olduğunu düşünüyorum bu yazılardan.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Bundan bi 5 yıl önce benimde böyle çöplerle sorunum vardı.birkaç kişiyle'de tartıştım.marketin yanında bulunan evin yan duvarına çöplerini bırakıyorlar.ertesi güne kadar orada kalıyor.benimde gözümün önünde sinir oluyordum.şimdi sorun çözüldü.yazdığım yazı hala duruyor.resim065.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bakalım ilk "SATLIK" fotoğrafını kim ekleyecek :)

Küçükken babama "aaa adamlara bak yanlış yazmışşşşş" demiştim, süpersonik cevap gelmişti babamdan: "Bilerek yapıyorlar oğlum, dikkat çeksin diye" :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Belediye bir yerlere çöp konteynırı koymamış mı Lokman abi gözüne çarpmadı mı hiç ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Gaziantebi kötü tnıtırmıyım Semih :) yurdum insanının çözüm yollarını belgeledik abim :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ümit Atmaca

Memleketimin her köşesi ayrı bir güzel ama ne yazık ki insanlarımız kıymetini bilmiyor. Tabii bir de çöpten, zibilden illallah etmiş yurttaşlarımızın isyanı var ki, sağolsun Lokman Bey fotoğraflarla belgelemiş oldu. :nazar:

Yorum bağlantısı
Olgu Temurtürkan
Belediye bir yerlere çöp konteynırı koymamış mı Lokman abi gözüne çarpmadı mı hiç ?

ülkemizde çöp kutularına çöp dışında bomba koyma tercihi olduğundan belediyeler koymuyor, Ankara'nın en işlek yerlerinde hiç çöp kutu bulunamıyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı
(düzenlendi)

Bu da benim Fethiye'de çektiğim foto :rolleyes:

Mecburen sansür uyguladım. Abi ...... bırakmamış, direkt yazmış.

an.jpg

tarihinde Cenk Avc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halil Çetin

abi sende antebin okadar güzel yeri varken gitmiş çöplüklerini çekmişsin :rolleyes:)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Yayla

süperiz ya .... bizim milletin çözümleride komik. birde soğuk millet diye çıkmış adımız. bir fotoğrafda ben ekleyecektim ama başaramadım aslında gezi fotoğraflarında ayder bölümüne ekleyecektim ama buraya ekleyebilirsem daha iyi olacak

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Eskişehir'de de ara sokaklardan birindeki evin önünde, "camın önüne araç park etmeyin itina ile aracınız çektirilir" yazıyordu çok gülmüştüm.

tarihinde Furkan Avc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

eskiden umumi tuvaletlere yazılan yazılar vardı,işin yoksa saatlerce oku. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...