İçeriğe Yönlendir

Muğla'dan Kaçar Olduk

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Yakın bir arkadaşım bayram tatili için çıktığı gezide, Muğla'ya 50 km. yaklaşınca yolda kaldı. Elimiz mahkum, tırsarak da olsa Murat kardeşimizle irtibat kurduk, kurmaz olaydık, arkadaşımızı sanayiden kurtardı, otomobilini otoparka çektirdi, aldı götürdü balık felan yedirdi, o saatten beri arkadaşımızdan haber alamadık ama olsun. Son duyduğuma göre anahtar ve ruhsatına da el koymuş :D

En güzel tarafı, arkadaşım hala bizim hiç yüzyüze tanışmadığımıza inanmıyor, ne biçim forummuş o diyor :vreka:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ford Club Tr ayrıcalıktır

Helal olsun sana Murat Hocam :crazy:

Helal diyene de helal olsun, İstanbul'a kadar olan tüm çekici organizasoyunu 15 dak da yaptı :friends: vay beee

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sen bizim mahalleden geçersin Çağlar. Aslında herkes bir gün geçecek benim dergahtan. Öyle ya da böyle. Bak Timoçin'e; bana uğramayı düşünmüyormuş. N'ooldu?... Yaa... Şimdi Çağlar da "gelmem, uğramam, yakınından geçmem" diyor ya. Gelecek o, gelecek.

Gücüm bu kadar, elimden gelen bu kadar, üzgünüm... Fırk... fırk... hıck... :friends:

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Ahhh ahhhh Murat hocamın 25 km yakınına geldimdi de görüşmek kısmet olmadı.Seneye inşallah :friends:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bana uğramak istemeyenlerin sonunu gördünüz. >:friends: Laf aramızda, buraya gelen, buradan geçen ve bana uğramayan başka arkadaşlar da var. Liste elimde. Rüyalarına girecem, kabus olacam onlara. Peşlerindeyim... :crazy:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Keşke fırsatım olsa da seve seve gitsem o taraflara :) Çok Çok istiyorum da nasip kısmet işte :p Hönkürde iki beş yapıveeseg gari hocamınla :p

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
Bana uğramak istemeyenlerin sonunu gördünüz. >:) Laf aramızda, buraya gelen, buradan geçen ve bana uğramayan başka arkadaşlar da var. Liste elimde. Rüyalarına girecem, kabus olacam onlara. Peşlerindeyim... :p

Eyvah eyvah....Bir dahakine kesin Murat hocam.Ama sende telefonu sessiz de unutmuşun:))

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Eyvah eyvah....Bir dahakine kesin Murat hocam.Ama sende telefonu sessiz de unutmuşun:))

Hahay, sessizde unutcam tabii. Oğlan uyurken o cayırtıyla uyanırsa yanmışım ben. Senin hatan şurda; beni arayıp durmadın ki. Ben ne zaman açarsam o zaman açarım kardeşim. :p Neyse seni listede sona aldım Hadi iyisin gene. Daha öncelikli olanlar var. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
En güzel tarafı, arkadaşım hala bizim hiç yüzyüze tanışmadığımıza inanmıyor, ne biçim forummuş o diyor :)

Her olayı bir şekilde çözüyoruz ve hep aynı sonuca ulaşıyoruz...

"Bu ne biçim bir forum böyle" :p

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
Hahay, sessizde unutcam tabii. Oğlan uyurken o cayırtıyla uyanırsa yanmışım ben. Senin hatan şurda; beni arayıp durmadın ki. Ben ne zaman açarsam o zaman açarım kardeşim. :D Neyse seni listede sona aldım Hadi iyisin gene. Daha öncelikli olanlar var. :D

Ohh üstümden büyük bir yük kalktı.Şimdilik sıyırdım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sayın Dere, lütfen bi ara bana da el koyun, denize kaçırın, tüm gün yüzdürün, sonra balık / et ısmarlatın. Hepsine razıyım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
İşte Murat Dere ( biz boşuna demedik Murat dere'ye mutlaka uğrayın diye

Eyvallah abim. Bekliyorum yine. :)

Ford Club Tr ayrıcalıktır

Helal olsun sana Murat Hocam

Sağol ustam, görüşeceğiz inşallah. :)

Her olayı bir şekilde çözüyoruz ve hep aynı sonuca ulaşıyoruz...

"Bu ne biçim bir forum böyle" :)

Ana! Bıyıklı var! Bu ne biçim bir forum böyle? :p

Abi listeyi yayınlasan da, sürekli korku ile yaşamasak. :tirs:

Ayrıca, yüreğine sağlık abicim. :)

Yok yee... Onlar kendilerini bilir. :)

Ohh üstümden büyük bir yük kalktı.Şimdilik sıyırdım.

Şimdilik. :)

Sayın Dere, lütfen bi ara bana da el koyun, denize kaçırın, tüm gün yüzdürün, sonra balık / et ısmarlatın. Hepsine razıyım.

Gell... :)

:bambam: Yolda kalmışlara yardım çok sevaptır. :p

Kendini karşındakinin yerine koyunca bazı şeyler daha kolay oluyor tabii. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Arkadaşlar korkutuğunuz kadar değil.Ancak dediği gibi tel i isterse açar iki sene önce bana yaptığı gibi. :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Murat hocamı tebrik ediyorum, bir kere daha forumu kutluyorum, böyle dostluk ve arkadaşlıklara sebep olduğu için.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Murat abi bende Malatya civarlarında yolda kalsam,banada yardım edermisin :)

KEndim gelemesem de bi arkadaş yollarız Onur. :durbunlu:

Arkadaşlar korkutuğunuz kadar değil.Ancak dediği gibi tel i isterse açar iki sene önce bana yaptığı gibi. :)

Ha evet sonra sen de bana istenmeyen telefon muamelesi yapmıştın ki ben bunu yazdımdı bi yerlere. :D

Murat hocamı tebrik ediyorum, bir kere daha forumu kutluyorum, böyle dostluk ve arkadaşlıklara sebep olduğu için.

Eyvallah Lokman abim. :unknw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...