İçeriğe Yönlendir

Sw Porsche (4 Kapı)

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Fırat Şenol
Plaka okumayı bırak yanından geçtim bile... :p

Ama dediğim gibi 120-130 gibi gidiyordu...otobanda bile çok dikkat çekiyor yalnız...

Yalnız aynı Audi gündüz farı gibi görünümlü yapmışlar ve çizgisi bozulmuş hissi verdi...

Klasik Porsheler daha güzel bence...bu güzel değil mi,bu da güzel...

Bende de S320 olsa bende yanından geçmeye cüret ederim tabiii...... :):p:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3.0 tdi Vw motoru var, arkadan itiş, havalı suspansiyon 160.000Avro, 24.000Avroluk Cupra ile fena tokatlayacağım ilk Porsche :wub:

Porsche nin bu segment için vaat ettiği: Rahat bir uzun yol arabası, yoksa mesela daha ucuz olan 5.30D daha az yakıyor daha çok kaçıyor. Vesile ile bu cüssede arkada 2 tek kişi oturabiliyor, aile kalabalık olmasa alacaktım yoksa :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Kayserideki araç Uzunefe İnşaata ait Amca çocuklarımın arabası ,Nevşehirdeki ise Marketler zincirinin aracı .

Bu arada İstanbulda Her köşebaşında bir Panamera görebilirsiniz çok var .

Herkes de var artık çekiciliği kalmadı, bakın bana kan kırmızısı fusion kaç kişide var, ayrıcalık budur. :wub:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Evet abi sen yeni passatıda görmemiştin galiba banada bu çok garip gelmişti.

Görmem. Kaparım gözümü. O beni görüyo mu? :D

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Çok büyük bir araba. Ben beğenmedim. Nerede 911 GT3 :D

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Bizim burada istoç ta yani sürüsüne bereket,Zaten ben anlamıyorum bu insanları esnaf kan ağlıyor bir yandanda süper lüx arabalarla dolduruyorlar , bir çoğu ikinci araç olarak almışlar zaten :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben de Kayseride 2 ay önce sanayide görmüştüm. Buralara kadar da düşmüş demiştim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bizim burada istoç ta yani sürüsüne bereket,Zaten ben anlamıyorum bu insanları esnaf kan ağlıyor bir yandanda süper lüx arabalarla dolduruyorlar , bir çoğu ikinci araç olarak almışlar zaten :D

Esnafın kan ağlaması eskisi gibi vergilendrimeden çarpamadıkları için. :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Porsche'nin ilk 4 kapılı arabası..

Ben son zamanlarda hemen hemen hergün 1 adet görüyorum..

2+2 oturma düzeni var, arka koltukları ön koltukları ile hemen hemen aynı şekilde spor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Oğuzun da dediği gibi porsche nin tabu yıkan arabası. 4 kapılı ilk versiyon. bu arada sw değil. çok saçma bir tasarımı var.

porchenin en sevdiğim tipi bu

32cprdqr.JPG

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Görmem. Kaparım gözümü. O beni görüyo mu? :rolleyes:

Görme zaten abi sen Ford cusun tospa ile ne işin olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet aynı aracı( beyaz renk) Pazartesi sabah 08:30 'da Kayseri İpek Sarayı kavşağında gördüm.Sanırım burdan oraya gitmiştir.Kayseri de ilk defa görüyorum ben de.
Kayserideki araç Uzunefe İnşaata ait Amca çocuklarımın arabası ,Nevşehirdeki ise Marketler zincirinin aracı .

Benim gördüğüm 38 plaka ve beyazdı... Kayseri'ye gidiyordu...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İbrahim Cem Oğuz

Bir ara Ankara'daki Cepa AVM veriyordu bir tane beyazından :) Porsche çizgisinden uzak bir araç bana göre. Sevemedim çıktığı günden bu yana.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

4 kapılı spor benim ilgi alanıma girdiği için hiç gözümden kaçmaz böyle modeller CLS olsun, Panamera olsun, Rapide olsun, quattroporte vs olsun kısaca benim olsun :D

Düzce'de var bir tane bundan da 34 plakalı BJK'kongre üyesi, sanırım başkanlığa da aday olacak bir şahsın ismini hatırlayamadım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kırsaydın önlerine senin mondiyi :) mk 3 ile değişmiş olurdun Bende senin mk2 nin elektirikli aynasını Alırdım :) Ulen nerden ne çıkardım bak yaa töbe töbe . . .

Bu nasıl bir fantazidir len Can :)

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Komşu sitede var, karşı çapraz sitede var, üç site ileride bir tane daha var. İkisi beyaz biri siyah. Sıradan bir araç işte.

Neyse ki benim Focus Mk3 tek de mahallede eli yüzü düzgün ve kıymetli bir araç var.

Yahu bu arada ben galiba yanlış mıntıkada oturuyorum

Komşununkine bindim de, bir kere beni işe bıraktı, ne diyebilirim ki, girerken kafamı vurdum, öne görüş pek iyi değildi, doğru dürüst motor sesi bile gelmiyordu, adı Porsche sözüm ona, bir sürü incik boncuk düğme vardı, kalite hissi fena değildi, bana fazla iri geldi, bir ara niyetlenmiştim, içine oturunca da vaz geçtim almaktan. :)

Şaka bir yana Porsche 911 harici modellerde ruhsuz kalıyor, ne Cayenne ne de Panamera teknik olarak mükemmel olsalar bile Porsche ruhunu yansıtmıyorlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bana fazla iri geldi,

Bana da öyle gelmişti abi...

Bak bak bitmemişti araba :)

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Spor araçta 5 kapılı olmalı bence .Zira içine 5 kişi aynı anda rahatça binebilmeli hepimizin ailesi arkadaşı var..Panamera nın resimlerine bakarız ancak fakat Golf GTI 5 kapı aklım da hep :f1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...