İçeriğe Yönlendir

Eski Philips Digiturk Uydu Alıcısı Sorusu

Okyay Pay

Recommended Posts

Okyay Pay

philips marka eski digiturk uydu alıcısını normal receiver olarak kullanmanın yöntemini bilen varsa , ve paylaşırsa faydalı olabileceğini düşünüyorum , zira bu cihazlardan elinde kalan bol miktarda kişi var (biri de ben) .

en azından ulusal kanalları falan çekse yeter .

43936760csj.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İki senelik sözleşme cihaz bedeli için. İki yılın sonunda cihaz bizde kalıyor.

Yorum bağlantısı

Yazmıştım uydu cihazım bozuldu diye bundan elime geçti ve üzerinde çok uğraştım.Maalesef hiç bir şekilde kullanılamıyor.Adamlar içinde ana entegresini kendilerine ait özel tasarlatıp yazılım yüklemişler ve sadece kendi şifreleri girilince çalışıyor.Yazılım için bir sürü linkleri çok araştırdım yazılımı hiç ürünün kodu bile dogru düzgün anılmıyor bile.Ayrıca fena halde yavaş bir cihaz oldugu yorumlarda yazıyor.Bende power supplyını alayım demiştim iş yerindeki arkadaşın aynısından bozulunca ona verdim. :D Adamlar tam bedavalık cihaz yapmışlar power hariç kumandasıda dahil kullanılacak çok bişeyi yok. :lol2:

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

ahahaaa

bende size güvenip çöpe atmak üzere olan bir arkadaştan mezarlamıştım :D

evdeki hesap fordclub a uymadı :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bizim cihazları hala değiştirmediler , 2 tanede bizim evde var . Gerçi ben seviyorum .10 sene oldu neredeyse daha hiç bozulmadı 2 side :D

Yorum bağlantısı
Ömer Mıcık

Aynı cihazdan bende de var hiç bir işe yaramıyor. Sadece anten işimi gördü o kadar.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bende de vardı, Digiturk'e geri verip HD'ye geçtim....Bu cihaz güzel de Digşturk harici bir işe yaramıyor....

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İbrahim Şafak

arkadaşlar bendede goldmaster hd 20.000 var faturayı ödemedim kartı bloke ettilerde normal cihaz olarak kullanılmıyormu bu nasıl iş yaa

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ben dün bugün Digiturk ile fena kapıştım kadın erkek ayırmadan verdim fırçayı biraz daha üzerime gelme durumları olsaydı,ortalığı yıkıp dağıtmak geçti içimden 8002 diye cihazları vardı,kartını hepsini verdim geriye ,ne yapacaklarsa,kurtuldum sonunda benden uzak olsunlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...