İçeriğe Yönlendir

Sony Ericsson Xperia Arc Aldım

Eray Sireli

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal

ahh ah ericsson bayramda butun çalışanlarına ücretsiz dağıttı diye biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Telefon sonyericsson'dur. Bunu bilir bunu söylerim. İyi günlerde kullanın Eray Bey :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

ARC nin birde küçüjk ve şişman birr kardeşi var, o da NEO. ARC ile aynı özellikleri taşıyor, 3.7" ekran, ortalama 3 kat kalın ve 20gr daha ağır. Aralarında 200-300TL kadar fiyat farkı var. Neo da 900-1000 fiyat aralığında bence alınası bir telefon.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Müdür yardımcısı olmak kolay değil,en sonunda dayanamayıp almışsın :rolleyes: Zaten banada tavsiye etmiştin ama ben hiç beğenmemiştim :D:nea: Eray çok iyi yapmışsın,yere düşürmeden güzel günlerde kullanırsın inşallah :)

sen kayısıyı sattın piyasada görünmüyon daha :beee:

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
:) Yok be,kayısıyla ne alakası var,1-2 kere sizin oradan geçtim,seni göremeyince içeri girmek istemedim açıkcası,seninde,Kader hanıma makina sattığından beri hiç sesin çıkmıyor, ucuza verdin diye benimi suçladın nedir :rolleyes:

Yok valla birini daha gönder yine ucuz verecem söz :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Gözümün üstünde olduğu bir model. Artık Nokıa'ya bir müddet mesafe koymak istiyorum. :)

Hayırlı uğurlu olsun. Fiyatları aşağı yukarı nedir?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Gözümün üstünde olduğu bir model. Artık Nokıa'ya bir müddet mesafe koymak istiyorum. :)

Hayırlı uğurlu olsun. Fiyatları aşağı yukarı nedir?

Sony Ericsson TR distribütör olan netcell in cihazları 1299TL, diğer paralel ithalat ürünlerde 1150'e kadar bulmak mümkün. Ben netcell den yana tercihimi kullandım.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sempatizanı olduğum markanın en hoş cihazı. Yine de benim favorim Xperia X1. Çıktığı tarihde inanılmaz özelliklere ve tasarıma sahipdi. Hala almak isterim.. xperia-x1-17.jpg

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Vivaz modelinin çok peşinden koştum ama düzgün bir yerde bulamamıştım :p çok güzel telefon benim samsung tan vazgeçtiğimde laacağım marka ve model tabi yine vivaz bulamazsam.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun. Ben hala atasını kullanıyorum 2. telefon olarak, P990i...:)

Yorum bağlantısı

Eray Bey hayırlı olsun, iyi haberler alın inşallah.

SE'nin bu modeli çok beklenen bir cihazdı. Genelde Avrupa'dan modeller daha geç ülkemize gelirken, bu model yakın bir aralıkla geldi ülkemize. Tasarım olarak gerçekten harika. Kullanıcıların şikayetleri ise, vida yerlerinde telefonun dış bölümünde çatlaması ve düşük dahili hafıza. SE'nin genellikle güncellemelerde geç kaldığına dair sıkıntılar da vardı ama belki düzelmiştir.SE'nin her zaman malzeme kalitesi güzel olmuştur. Eğer estetik ile gelişmiş teknolojiyi rakipleri ile beraber yakalarsa(bir zamanlar efsane olduğu için) özellikle ülkemiz piyasasında yeri çok sağlam olur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

SE'nin bu modeli çok beklenen bir cihazdı. Genelde Avrupa'dan modeller daha geç ülkemize gelirken, bu model yakın bir aralıkla geldi ülkemize. Tasarım olarak gerçekten harika. Kullanıcıların şikayetleri ise, vida yerlerinde telefonun dış bölümünde çatlaması ve düşük dahili hafıza. SE'nin genellikle güncellemelerde geç kaldığına dair sıkıntılar da vardı ama belki düzelmiştir.SE'nin her zaman malzeme kalitesi güzel olmuştur. Eğer estetik ile gelişmiş teknolojiyi rakipleri ile beraber yakalarsa(bir zamanlar efsane olduğu için) özellikle ülkemiz piyasasında yeri çok sağlam olur.

Saygılarımla.

güncelleme için sony i beklemeyin telefonu hack edin dilediğiniz gibi güncelleyin :D benim galaksi elime geçti bir gün sonra hack ledim :) şimdi dilediğim gibi kuraclıyorum :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Saygılarımla.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. SE'nin yazılım desteği eskisi gibi değil, şuan iyi. Diğer çatlak patlak durumlarını ilerleyen zamanda görecez artık. Dahili hafıza yok denecek kadar düşük evet, bende zaten 16gb sd kart var. 14ü boş :lol2:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, güzel alet, birde şu Sony, erıksın dan kendini kurtarsa tam olucak, hala rakiplerinin gerisinde bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...