İçeriğe Yönlendir

Aldığım Cila Galiba Sahte

Berk Karatan

Recommended Posts

Berk Karatan

Bir internet sitesinden aldığım Sonax Xtreme Nano Parlatıcı Ve Koruyucu Cila 1 galiba sahte çünkü benim cila portakal kabuğu gibi kokuyor bu normalmidir?

Birde beni şüphelendiren bu ürünü aracıma uyguladıgımda parlaklık yerine matlık aldım

Beni şüphelendiren asıl olay ise bir süpermarkete girdiğimde aynı ürünü gördüm ve dedim acaba budamı aynı kokuyor , kokladım kokusuzdu yani bendeki ürün gibi kokmuyordu.

Arkadaşlar daha önceden bu ürünü kullanan varmı varsa portakal kabuğu gibi kokuyormu?

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

geçenlerde würth ün deri besleyici kremini aldım.deriye parlaklık vereceğine daha matlaştırdı.çünkü beslenen derinin parlaması lazım diye düşünüyorum.bir sürüde para vermiştim.sonucu görünce bi ton günaha girdim :nazar:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İthalatçı firmayla bağlantıya geçip; endişenizi anlatın.. İllaki anlaşılır sahte olup olmadığı.

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Matlaştıktan sonra kuru pamuk ile aynı yeri bastırarak silin Işıl Işıl parlayacaktır.. Yaptınız mı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

konuyu Turtle-wax!a iletiniz.

en kolay bu olur onlar bu işin peşine düşmelidirler.

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Ben internetten hele ki bilinmedik bir siteden kesinlikle alışveriş yapamıyorum. Oto aksesuarını özellikle aksesurcıdan almak lazım. Belki internete göre aksesuarcıdaki fiyat biraz daha pahalı olabilir ama bir sıkıntı yaşadığınızda gidip yüzyüze görüşebilirsiniz en azından.

Umarım sıkıntınız en kısa zamanda çözülür. İlgili yerlere başvurun mutlaka.

tarihinde Ali Sat?lm?? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Berk Karatan
Matlaştıktan sonra kuru pamuk ile aynı yeri bastırarak silin Işıl Işıl parlayacaktır.. Yaptınız mı?

tabiki canım daha önce başka markalarda cila attım araca ama bu parlak olan yeri biraz daha mat yaptı

Aldığım internet siteside gayet bilindik bir site hergun tv reklamları dahi çıkıyor burada ismini vermememin sebebi emin olmadan kimseyi kötülemek istemiyorum

bakalım birde ithalatçılarına mail atayım

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Aynı cilayı bende kullandım. Güzel bir portakal kokusu vardı. Yüzeye ince bir tabaka halinde sürüp, kuruduktan sonra mikrofiber veya yumuşak bir bez ile sileceksiniz.

Bendeki ürün yüzeyi çok iyi parlatıyordu. Ürün parlatma konusunda başarılı ancak üzerine koruyucu yapılmadığında birkaç yıkamada akıp gidiyor.

otson201200.jpg

Kendi çektiğim bir video ekliyeyim. Uygulama sonrası parlaklık ve su iticilik güzel ama üzerine kesinlikle koruyucu bir ürün gerekiyor. Aksi halde 1-2 yıkamada eski haline geliyor.

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...