İçeriğe Yönlendir

Kütahya

Fatih Keskin

Recommended Posts

Fatih Keskin

Bu gece saat 2gibi çıkacağım sabah 1 saatlikişimvar ondan sonra geri döneceğim.Biliyorum bu saatte geç oldu ama o tarafa bişey gönderecek veya o taraftan bi şey isteyen varsa yazsın.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Hayırlı yolculuklar Fatih. Tek isteğimiz sağ salim gidip dönmendir. Dikkatli ol lütfen.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

1 saatliğine Kütahya'ya mı gidiyorsun abi ? Ne götürüyorsan kargoya verseydin. :blush: Hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Komşum hayırlı yolculuklar, kazasız belasız gider gelirsin inşallah.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Hayırlı yolculuklar

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

fatih abi,

mesajını şimdi gördüm, keşke haber verseydim gelirdim yanına... kütahya 40 dk.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Şimdi eve girdim 984 km Kütahya Bursa körfezi dolaşarak İstanbul çok yoruldum çok.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Fatih Keskin

Sabah 06:00 yola çıkıyorum Servet abi gel o tarafa da olmassa bi Eskişehir buluşması yapalım.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Sabah 06:00 yola çıkıyorum Servet abi gel o tarafa da olmassa bi Eskişehir buluşması yapalım.

Bekleriz abi, telefonumu biliyorsunuz...

Yolun açık olsun abi....

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Fatih Keskin
(düzenlendi)

Sabah 05 gibi çıkacağım.Uykum kaçtı 2 saat uyudum akşam üzeri yavaş yavaş gider gelirim artık.

İşlerimi ayarlayabilirsem Furkana uğrayacağım.

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Sabah 05 gibi çıkacağım.Uykum kaçtı 2 saat uyudum akşam üzeri yavaş yavaş gider gelirim artık.

İşlerimi ayarlayabilirsem Furkana uğrayacağım.

Abi hayatın Kütahya'ya git gel ile geçiyor hayırdır ? :D Artık inanmayız iş için gittiğine

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Gittim geldim ama bittim.Yolda yediğim yemek yüzünden çok fena oldum istifra ede ede içim çıktı.Yeni kendime geldim.Siz siz olun bilmediğiniz yerde yemek yemeyin.

Yorum bağlantısı

Gittim geldim ama bittim.Yolda yediğim yemek yüzünden çok fena oldum istifra ede ede içim çıktı.Yeni kendime geldim.Siz siz olun bilmediğiniz yerde yemek yemeyin.

Geçmiş olsun fatih,sağ salim geldin ya o yeter.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...