İçeriğe Yönlendir

Polo-fiesta-corsa ?

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Çağdaş Hatırnaz

Corsa iyidir. Sürekli kullanıyorum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Avrupada öyle. Özellikle dizellerde bakım periyotları çok uzun ,bazı araçların 40bin civarı. Biz dizel diye daha çabuk bakıma giriyoruz, 10bin civarı. Peki 20bin km yağ eksilmiyor mu? 206daki yol bilgisayarı da bakımı 30binden geriye sayıyordu, motor malum 8v eski teknoloji olmasına rağmen.

avrupa da ekonomik ömür daha kısa

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Bende yazılmamış ama 1.2 tsi seat ibizayı bir görün derim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

arkadaşlar burda karşılaştırılan araçlar en baz versiyon araçlar ve benzinli araçlar. ama siz daha dizelleri karşılaştırmaya çalışıyorsunuz karşılaştırırkende nedenlerinizi yazmıyorsunuz. polo diyen arkadaşlarlar 1.2 polo trendline gögüs plastiğinin diğer pololardan farklı olduğunu ve daha sert ve kötü olduğunu biliyorlarmı wv polo resmen 1.2 trendline donanımda insanı kazıklıyor

polo 1.2 benzinli 70 bg jant 15 jant ve kapaklı metalik renk farkı var

corsa 1.2 benzinli 85 bg jant 16 ve alimünyum ve metalik renk farkı yok

fiesta 1.25 benzinli 80 bg 15 jant ve kapaklı metalik renk farkı var

ve arkadaşlar bu üç araç arasında baz versiyon olarak en dolusu corsa ve aralarında en büyüğü ve en genişi yine corsa

ve bunları öğrendikden sonra duygusal olmadan

şimdi sizce hangisi

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Fİesta 1.25 motoru yeterli, güzel. Baz modelerde kalite hissi fiesta da bence daha iyi. Fİestalarda jantlar 14"

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

evren bey fiesta güzel ama fiyatı çok yüsek polo ile corsaya göre

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Bu konuya açıklama getirmemişim ama Polo alındı. En baz versiyon ve beyaz renk. Bayramda bindim kullandım gayette güzel geldi. Uzun uzun kullanınca bazı eksikler göze çarpabilir ama dediğim gibi genellikle hafta sonları kullanılacak bir araç için yeterli bence.

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...