İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 2.5 St Marşpiyel Ve St Spoyler Oem Numaraları

Mustafa Celik

Recommended Posts

Mustafa Celik

;) Arkadaşlar

aracıma st ön tampon ve arka tampon siparişi verdim fakat yan marşpiyel ve st spoyler oem numaralarını bulamadık yardımcı olan olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
;) Arkadaşlar

aracıma st ön tampon ve arka tampon siparişi verdim fakat yan marşpiyel ve st spoyler oem numaralarını bulamadık yardımcı olan olursa sevinirim.

oem numaralarını bilemiyorum ama biz maşpieli fiber kullanıyoruz 150TL boyalı, 370TL de orjinal spoileri bulabiliyoruz aklınızda olsun. Siz hangi rakamlara aldınız acaba tamponları ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik
oem numaralarını bilemiyorum ama biz maşpieli fiber kullanıyoruz 150TL boyalı, 370TL de orjinal spoileri bulabiliyoruz aklınızda olsun. Siz hangi rakamlara aldınız acaba tamponları ?

fiber kullanma taraftarı degilim bu yüzden orjinal arıyorum,

aracımın dış göreseli için 2000 tl civarında bir masraf gerekiyordu bende yaptım bu masrafı ;)

etekler ve spoyler yok arayış içindeyim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu arkam sadece ön ve arka tampon için mi acaba.Nereden sipariş verdiniz

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

Mustafa bey ST Focus unuzla toplantılarada bekliyoruz ;) Süha hocam Fiesta ST arka tampon bulamazmıyız.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Marşbiyelin fiber tercih edilmesinin sebebi , kaldırıma vs. sürtme gibi durumlarda orjinal parçaya birşey olursa tekrar bulmak sorun oluyor. Bunun dışında araçlarda fiber olayına herkes karşı zaten.

Ben olsam marşbiyeli fiber düşünürdüm.

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik
Mustafa bey ST Focus unuzla toplantılarada bekliyoruz :D Süha hocam Fiesta ST arka tampon bulamazmıyız.

bursada bir gün toplantı olursa kesin gelecegim :)

Marşbiyelin fiber tercih edilmesinin sebebi , kaldırıma vs. sürtme gibi durumlarda orjinal parçaya birşey olursa tekrar bulmak sorun oluyor. Bunun dışında araçlarda fiber olayına herkes karşı zaten.

Ben olsam marşbiyeli fiber düşünürdüm.

mantıklı bir düşünce ama orjinalden yanayım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik
:D oem marşpiyel ve spoyler kullanan kimse yok mu numaralarını alabilecegimiz :)
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
halen bulamadım :D

Mehmet Mercan In arkadaşında var. Marşbiyeller 575 tl spoiler da 350 tl di sanırım. Mehmet Mercan a danışın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik

böyle bir numara geçti elime acaba bu olabilirmi ?kontrol edebilecek kimse varmı ? ;)

4M5J A10146 BBXWAA 1387287 KIT- GOVDE PANEL

4M5J A10146 CBXWAA 1387288 KIT- GOVDE PANEL

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik
+1

Forumda çoğumuz Fiber kullandık marşpiyelleri..;)

erkan bey

bursada bir kaç yerde gördüm fiber malzemeden üretilmiş fakat yüzeyler çok dalgalı ne bilim içime sinmiyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Celik
Valla Mustafa iş boyacıda bitiyor güzel boyacın varsa on numara yapar ,biz kullanıyoruz yazık boşuna marşpiyele para verme...:lol2:

gerçi haklısın abi marşpiyele verecegim parayla spoyler alabilirim diye kafamda ampul yanmaya başladı ;)

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Süleyman Türker

Süha bey orjinal focus st spoiler almak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz?

Süha bey ben plastik orjinal focus st spoiler almak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha bey orjinal focus st spoiler almak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz?

Süha bey ben plastik orjinal focus st spoiler almak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz?

Bir soralum bakalım parçacının elinde mecut mu ;)

Yorum bağlantısı
Süleyman Türker

Bir soralum bakalım parçacının elinde mecut mu ;)

Peki bekliyorum cevabınızı

ST spoiler mevcut, rakam 450tl..

Orjinal stop lambası, cam suyu fıskiye sistemi mevcutmu ve boya dahil mi bu fiyata?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
ST spoiler mevcut, rakam 450tl..
Peki bekliyorum cevabınızı Orjinal stop lambası, cam suyu fıskiye sistemi mevcutmu ve boya dahil mi bu fiyata?

Güncel rakam fiyatı gelmiş Süleyman Bey

Yorum bağlantısı
Süleyman Türker

Güncel rakam fiyatı gelmiş Süleyman Bey

Yani göksel beyin belirttiği fiyatmı?

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Mehmet Emin Taşdelen

Aracıma kızdırma bujisi alacağım internetten. Bir sitede ürün buldum motor kodu afn ve afv olan passatlar için yazmışlar ama benim aracım superb. Motor kodu avf, satıcıya uyar mı diye sordum OEM numarasından bakmak lazım diyor. Bu numarayı nasıl öğreneceğiz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...