İçeriğe Yönlendir

Fusion Vites Topuzu Değitirme

Mutlu Durukan

Recommended Posts

Mutlu Durukan

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 2008 fusionum var ve vites topuzundaki derinin hafif rengi açılmaya başladı ve değiştirmek istiyorum. Ancak değiştirmişken komple değiştiremezmiyiz, yani focuslardaki gibi biraz daha kısa olmasını istiyorum, yapılabilir mi bu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Misafir

Çevirmeli tip değilmi?Fiestalar ile aynı diye biliyorum ve forumda bu sorunuza karşılık çalışmalar mevcut lütfen inceleyiniz.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

eğerki amacınız kısa vites yapmaksa vites topuzunun bağlı bulunduğu mili kesip ucuna tekrar diş açarak istediğiniz hale getirebilirsiniz bu işlemi kendiniz bile yapabilirsiniz Kılavuzunuz varsa

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bende ışıklı vites topuzu almıştım ama yüksek durduğu için takmadım şimdilik; o mili kesmek kolay olmasa gerek , çok sağlam geldi bana ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Evet o mili kesmek zor. Kesilecekse bile kesinlile çıkartılıpta kesilmeli. Vites kutusuna giden çubuklar kola bağlı ve bağlantı noktaları oynar başlıklı. Başlıklar gres ile yağlı ve açık. Oralara talaş parçaları giderse iyi olmaz.

Bu arada Ersen abi körük çoktan hazır. Evde duruyor. O körük ile vites kolu biraz daha kısa duruyor.

pict0161e.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Evet o mili kesmek zor. Kesilecekse bile kesinlile çıkartılıpta kesilmeli. Vites kutusuna giden çubuklar kola bağlı ve bağlantı noktaları oynar başlıklı. Başlıklar gres ile yağlı ve açık. Oralara talaş parçaları giderse iyi olmaz.

Bu arada Ersen abi körük çoktan hazır. Evde duruyor. O körük ile vites kolu biraz daha kısa duruyor.

Tamam Ayhan bir ara alayım senden körüğü ; takas ederiz ;) Ben unutmuştum onu :rolleyes:

Işıklı olanada bakarız uydurabilirsek birşeyler yaparız seninle.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Tamam Ayhan bir ara alayım senden körüğü ; takas ederiz ;) Ben unutmuştum onu ;)

Işıklı olanada bakarız uydurabilirsek birşeyler yaparız seninle.

Bi ara bakalım onlara. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...