İçeriğe Yönlendir

Samsung 46c750 Aldım

Mustafa Gökmen

Recommended Posts

Mustafa Gökmen
(düzenlendi)

Uzun araştırmalar sonucu samsung 46c750+3d gözlük hediyeli lcd televizyonu Evren İSKENT beyin tavsiyesi üzere aldım.Dandik bir recever ve 5tl lik scart kablo ile görüntü mükemmel.sony,lg markaları arasında gidip geldim sonunda c750 de karar kılıp pişmanlık duymaktan kurtuldum.Evren beye bıkmadan usanmadan bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim...

tarihinde Mustafa G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

İnternetteki bilgi çalışırken 165 watt olduğu bende tam olarak bilmiyorum.Uydu alıcı seoul marka şuan onunla kullanmaktayım..d smart yada digitürk düşünüyorum yada düzgün bir recever satın almak hangisi daha uygun fiyata olur ise onu tercih edeceğim.Yeni bir eve taşındım d smart internet kampanyası var lakin bende sabit telefon yok yalın adsl hizmetleride yokmuş şuan için recever ve 5.1 ses sistemleri hakkında tavsiyelere ihtiyacım var.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tv nin arkasındaki plakette yazar, 250 W gibi hatırladım da doğru mu diye merak ettim. Şu anda normal receiver varsa tv izliyorum deme, Hd yayın alan bir pakete geç Ds veya Dg, sonra gözün bayram etsin.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

bende aynı tv yi kullanıyorum,çok memnunum,hatta benden sonra 4 arkadaşıma daha aldık.

Yorum bağlantısı
Misafir
Uzun araştırmalar sonucu samsung 46c750+3d gözlük hediyeli lcd televizyonu Evren İSKENT beyin tavsiyesi üzere aldım.Dandik bir recever ve 5tl lik scart kablo ile görüntü mükemmel.sony,lg markaları arasında gidip geldim sonunda c750 de karar kılıp pişmanlık duymaktan kurtuldum.Evren beye bıkmadan usanmadan bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim...

Rica ederim Mustafa Bey. Gule gule izleyin.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

HD normal receiver alır ve iki uydu anteni koyarsanız bence digiturk e gerek yok. Bildiğim kadarı ile zaten kartlı olanlarda digiturk kartı çalışıyordu sanki.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Şuan digitürk yada dsmart abonesi olmak mantıklı gibi. Kaliteli bir Hd uyumlu uydu receiver nereden baksanız 300-400 TL civarındadır. Baştan bu parayı verip Türksat üzerinden şifresiz yayın yapan sadece birkaç kanalı Hd olarak izleyebileceğinize, taksit taksit ödeyerek daha fazla kanal sunan firmaları tercih etmek mantıklı gibi geliyor. Üstelik 24 ay abone olduğunuzda süre bitiminde cihaz da size kalıyor v.s.

Ayrıca Fiber, Dsl ve Vdsl internet yayıldıkça uydu yayınları da tarihe karışacak diye düşünüyorum. Halihazırda şimdiden internet tv hizmeti başlamış durumda. Bu nedenle de çok para yatırmamak gerek uydu için. Hayırlısı olsun :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...