İçeriğe Yönlendir

Koltuk Kumaşındaki Sigara Yanığı

Selçuk Özkan

Recommended Posts

Selçuk Özkan
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar ön koltuk alt kumaşında sigara yanığı oldu bir firmada tamir ettirdim fakat hala belli oluyor. Ön koltuk alt kumaşını veya ön koltuğu çıkmacılardan bulabilirmiyim? yardımlarınızı bekliyorum.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

bir sigara yanığı için komple koltukmu değişir...bence gerek yok..birde koltuklar airbagli olduklarından uçuk rakamlar çıkar karşınıza..iyi bir kılıf işinizi görebilir..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çıkma koltuk kumaşı zor bulursunuz, çünkü genelde koltukla satarlar...

Döşemeci kumaşı yenileyebilir..

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

bıyıklıya katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Resim görseydik iyi olurdu.Ama artık bu tip tamiratlar çok iyi şekilde yapılabiliyor siz nerde yaptırdınız auto king tarzı yerler daha iyi bu konularda

Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan
(düzenlendi)

Resim görseydik iyi olurdu.Ama artık bu tip tamiratlar çok iyi şekilde yapılabiliyor siz nerde yaptırdınız auto king tarzı yerler daha iyi bu konularda

Akan bey ottozenite yaptırdım. yapıldıktan sonraki resmini ekledim.

01122011145.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tarihinde Selçuk Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

kirlenidktçe, kumaş deydikçe, daha kötü olacak. Ama sizinkinde yine iyi işcilik çıkarmışlar. Ben de auto kingte tamir ettirmiştim bi karış yama yapmışlardı, falzası kazıdım daha sonra.

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben işçiliği beğenmedim açıkçası bırak yanık kalsa daha iyiymiş demek geldi içimden

Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan
Ben işçiliği beğenmedim açıkçası bırak yanık kalsa daha iyiymiş demek geldi içimden

kasko autokingle anlaşmalı olduğu halde ben daha iyi olduğunu düşündüğüm için ottozenite yaptırdım. sizin tavsiye edebileceğiniz yere de götürebilirim. çıkmacılarıda araştıyorum döşeme bulursam onu da alacağım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Auto king diyeceğim ama buda biliyorsunuz şehire göre değişir bir arkadaş burdakinde yaptırdı çok güzel olmuştu.Ama işte bu işler belli olmuyor.Ustadan ustaya değişiyor.Bence artık elletmeyin fazla denk gelirse aynı kumaştan bulmaya çalışın

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
(düzenlendi)

c max için yaptırmıştık oturtma orjinal gibi kılıflar var birebir oturuyor kolçak yeri kafalıkları birebir oluyor ve biz çok da memnun kalmıştık tavsiye ederim maliyeti takması dahil 200 lira

tarihinde Mustafa Karaaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan

Mehmet bey döşemecide aynı desenli kumaşı bulabilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet bey döşemecide aynı desenli kumaşı bulabilirmiyiz?

Bizim Forumdaki İlker Kadılar buluyor... Bulunduğunuz yerde bulamazlarsa İlker'de varsa gönderir, yada yolunuz düşerse Ankara'da İlker'e yaptırın..

Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan
(düzenlendi)

Bizim Forumdaki İlker Kadılar buluyor... Bulunduğunuz yerde bulamazlarsa İlker'de varsa gönderir, yada yolunuz düşerse Ankara'da İlker'e yaptırın..

Forumda bulamadım ilker Kadılar'ı. Kusura bakmayın acemiliğimden dolayı. Nasıl iletişim kurabilirim?

tarihinde Selçuk Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Selçuk Özkan

İlker bey sorunu çözdü. yardımcı olan herkese teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
İlker bey sorunu çözdü. yardımcı olan herkese teşekkürler..

Nasıl bir uygulama oldu.?Döşemelermi yenilendi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Aykut Sağbazar

bendede aynen var bi yanık bu sorun nasıl çözülüyor? oto king belli olur dedi desenli oldugü için

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Selçuk Özkan

Nasıl bir uygulama oldu.?Döşemelermi yenilendi?

Mehmet bey yanan kısmın döşemesi yenilendi. Çok memnunum.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Yanan yerin parçasını göndermişdim. iş döşemecide bitiyor Dikiş işlemi iyi yapılırsa %100 orjinal oluyor..

Yani yanan parça dikiş yerinden sökülüp atılıyor aynı kumaşdan yeni kumaş tekrar dikiliyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...