İçeriğe Yönlendir

Resimdeki Hangi Jantı Tavsiye Edersiniz ?

Erman Temel

Recommended Posts

Erman Temel
(düzenlendi)

bugün balıkesire gittim orda bir lastikçi arkadaşa uğradım ve jantları değiştireceğim için bir kaç model denedik arkadaki jantın orjinal ford st jantı olduğunu söyledi ve inanılmaz hafifti 205/45/R17 arka önlerdeki ise advan racing 205/50/R16 tavsiyelerinizi bekliyorum

fotoraf7.jpg

fotoraf6u.jpg

Ben arkaların modelinde beyaz olmasını tercih ediyorum yada sık kollu 17 !!! Orjinal ghia jant ve lastiklerimin üstüne 1500 TL para istedi birde

tarihinde Erman Temel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ben ikisinide yakıştıramadım sizin kendi jantlarınız inanın daha güzel :nazar:

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Üstüne iyi istemiş :D LAstiklerin markasına da bağlı ama 17" için 1500 lira + orjinal jantlar çok fazla :O

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

İkiside hoş durmamış

Biri siyah diğeride modelden kaybediyor

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

225/45/17 kullanan biri olarak söyleyebilirim ki

boşver hemşehrim 1500 TL cebinde kalsın...

Yorum bağlantısı
Erman Temel

takmış olduğu lastik good year lastiği excellance racing 205 çaplı bir lastik takmıştı. 1500 Tl de bana fazla geldi jantlarımı büyütücem ama 17" kimse tavsiye etmiyor

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Arkadaki jantın beyaz yada aleminyum olanı derim.

Ama sakın o fiyata almayın.

O fiyata kendi jantlarınızı vermeden alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

bence arkadaki çok hoş olmuş. bana göre ayrı bir hava katmış f1 e. ama fiyat biraz pahalı.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

F1' im olacak 18 den aşşa kullanmazdım :) 17 lik olanı alır istediğniz tonda beyaza boyatırsınız olur biter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Temel

sahibinden.com sitesinde 1000 Tl ye az kullanılmış momo beş kollu 17" jant ve sıfır lastik var üzerinde sanırım kumho bu adam bnm lastik jant üstüne 1500 istiyor Fazla yani 16" st jantı alıp üstüne beyaz sedefli boya yaptırsam mükemmel olur kanısındayım çünkü aracımın görsellik olarak yaptığım bazı değişiklikler bana janttt al dercesine gözüme batıyor :/

Yorum bağlantısı
Emre Aytan

Bu kasanın orjinal ghia jantlarını geçenlerde yetkili serviste sormuştum.

Tanesine 450 tl demişti. Varın siz düşünün.

Eğer o jantlar o.z. superturismo ve beyaz olursa belki acaba macaba derim ama yinede o paraya düşünmeden geçmem.

Bende de bu arabanın safir mavisi var. Ama olurda yakında satarsam diye aracın orjinalliği ile oynamıyorum. Sac jantla geziyorum.

Çünkü yapılan masraf az olmuyor.

Ama ses sisteminde paraya acımam o ayrı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Abicim siyah ST jantlar aracı biraz yüksek atmış. Arka ve yanlarda body kit olmadıgı için fluence gibi yüksek duruyor. Ya orjinal kalsın yada öndeki ve benzeri daha düşük ölçekli jant almalısın bence.

Yorum bağlantısı
Ozan Anlı

eet bence şuan piyasada olup F1 için en güzel model bu jant 17'' ebadında. ben şuan param olsa bir takım 17 almak isterim ama şuan bir modle var ingiltrede 18'' orjinal ford için üretiyor firma ve dünyanın en sağlam markası olarak geçiyor. Fordlar çoğu hep onu kullanıyor zaten ingiltrede getirebilirsen ondan getirecem.

ama bende good year takıpta 4 adet 17 birde bu jantlarsa bence 1500 çok uygun..

Yorum bağlantısı
Gökhan Dönmez2

Emre Akyol ' a Arkada Takılı olan Jantan Aldık sıfır olarak üzerine Amerikan malı GT radial Lastikle beraber 1.650 tl 7 taksit olması lazım .

Fikir vermesi Açısından size Jant resmi sunayım Kendi aracımda Takılı Alessio Marka Jantlarım Beyaz Araca giden en güzel renk .

Mavi Focus ise sizin Arkaya Taktırdığınız yukarıda bahsi Bahsi geçen jant lastik :)

Can bey merhaba,

ben de aracım için yay daha ileride de jant lastik alacağım ancak şu anda acil şekilde yay konusuna karar vermem gerekiyor. Emre Akyol'un yaylarını başka bir başlıkta da sormuştum aslında ama sakıncası yoksa bu iki araçtaki yayların marka ve modellerini öğrenebilir miyim?

Sizin aracınızdaki jantlar 16'' sanırım yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Sizden bu fiyatı isteyen lastikçiyi bide nufusunuza alın...Ya para saymayı bilmiyor yada dayak yememiş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

arkadakinin beyazı hoş durabilir bence. Ama arkadaki jant takılacaksa 4 camada 3 numara siyah film çekilirse bütünleyici olur

Yorum bağlantısı
Serdar Kocaoğlu

katılıyorum beyaz jant yakışır ama satıcı biraz olayı abartmış.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erman Temel

Sizden bu fiyatı isteyen lastikçiyi bide nufusunuza alın...Ya para saymayı bilmiyor yada dayak yememiş...

valla bu yoruma koptummmm :D

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Bence siyah olanlar hem daha kullanışlı hemde arabanız beyaz renk

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...