İçeriğe Yönlendir

Üretim Tarihleri Farklı Lastik

Taygun Mertcan

Recommended Posts

Taygun Mertcan

Arkadaşlar merhaba, bugün yeni kışlıkları aldım ancak lastiklerin üretim yılı aynı olmasına karşılık üretim haftaları farklı, ikisi 22 11 diğerleride 23 11 ve 34 11 lastikcide lastikde kalmamıştı bir nevi mecbur gibi kaldım lastikler takılınca farkettim bir sorun olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

sorun olmaz bu kadar ufad detaylara takmayın kafınızı.hem zaten aralarında fark var denecek kadar bi fark yok .gölnünüzü ferah tutun.

Yorum bağlantısı
Taygun Mertcan

ilk defa başıma gelince şaşırdım, Ankarada lastikcilerin havasından kaprisinden gecilmiyor bu aralar, içim ferahladı sağolun.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

ilk defa başıma gelince şaşırdım, Ankarada lastikcilerin havasından kaprisinden gecilmiyor bu aralar, içim ferahladı sağolun.

Yazlık 17" lastik alacam deyince,sönüyor o hava. :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

ben arkadaşları topladım. 20 adet kışlık lastik için fiyat araştırması yaptım. kimse iplemedi :D

demekki heryerde aynı. bende çıkma aldım :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yok abi bu sezon lastikçiler adamın yüzüne bile bakmıyor.Alıyorsan al havasındalar.Biliyorlar ki sen almasan başka bir keklik gelip alacak.Az bir kar yağdı ekmeklerine yağ sürüldü.120 tl olarak aldığım fiyata 140 tl çektiler..Başka bir yerden de 120 tl fiyat almıştım onlarda lastik bitti tekrar gelir ama farklı fiyattan gelir dediler.Bu kadarda fırsatçılık olur mu bilmem ama bu sektörde oluyor.Sezona girmeden de kimse kışlık lastikleri vermek istemiyor.Yok daha gelmedi deniliyor.

Yorum bağlantısı
Taygun Mertcan

Yazlık 17" lastik alacam deyince,sönüyor o hava. :)

+1:)

Ben de aynı havayı geçen sene bu aylarda çektim.900 liradan aşağı jant(16inc), 700 liradan aşağı lastik takımı bulamadım. 600 liraya jantları istanbuldan bedava kargo ile getirttim. Aradığım adam, ankara'da jant bulamadınız mı çok ilginç diyordu. Lastikleri de internette 500'e bulmuştum. Burda bir lastikçiye durumu anlatınca 550'ye de lastikleri ondan aldım. Kışın sonunda da lastikleri ücretsiz değişim sözü aldım. Kış bitti aynı lastikçiye gittim 30 lira değişim diyor, yer çayyolu, sanayi de olsa 20 liraya hem balans yapılır hem lastik değişir. Kavga gürültü para vermeden lastikleri değiştirttim. Bu kışta kendi lastiğimi kendim değiştirdim.

en son bildiğim hemen hemen heryer 50tl ye yapıyor sökme takma balans ayarını, inşallah kar seneye yağmaz o lastikler ellerinde kalır diye ciddi ciddi beddua ettim:)))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...