İçeriğe Yönlendir

Her Erkeğe Lazım Deniyor,

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Tahir İlter

Kız ön planda gibi olunca her erkeğe lazım olan hangisi acaba diye düşünmeden edemedim :p:D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Gezginler ve beyaz naylonu olanlar için idealmiş. Çok fazla boş vakti,gezmeyle ve kampla geçirecekler için iyi bir ürün. Yinede çok fazla detay ve komplikasyon var. Tek bir kırık tüm sistemi kullanışsız hale getirebilir :) Bu tür çok detaylı ürünleri o yüzden pek sevmem. Düz ve dikdörtgen mangal ile 2 plastik tabak yetiyor bize. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Gezginler ve beyaz naylonu olanlar için idealmiş. Çok fazla boş vakti,gezmeyle ve kampla geçirecekler için iyi bir ürün. Yinede çok fazla detay ve komplikasyon var. Tek bir kırık tüm sistemi kullanışsız hale getirebilir :) Bu tür çok detaylı ürünleri o yüzden pek sevmem. Düz ve dikdörtgen mangal ile 2 plastik tabak yetiyor bize. :D

Onun tadıda başka oluyor bir keresinde et sac yapmak için dünyanın yolunu gidip sacı unuttuğumuzda kendimiz bişeyler uydurup pişirmiştik hala unutamam onun tadını :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Size Bir mangal önerisi = MERMER

burda pişirilen etlerin dadına doyum olmaz :)

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Size Bir mangal önerisi = MERMER

burda pişirilen etlerin dadına doyum olmaz :)

Göbek taşını boşuna mermerden yapmıyorlar ya!!

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gezginler ve beyaz naylonu olanlar için idealmiş.

Beyaz naylonun arkasında uzun yollarda acil durumlar için düplü mangal her daim hazır. Ne yapayım bu kadar zamazingolu çekmeceyi :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben beğendim ama, çok karışık, sürekli düzenli tutmak gerek.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
(düzenlendi)

O değil de reklamda "Her Erkeğe Lazım Olan Şey" ned,r anlayamadım :crazy:

Orjinali sizin de gördüğünüz gibi "her arabaya lazım" erkeklerin de arabaya olan düşkünlüğünü dikkate alırsak!

İşte reklamcılığın büyüklüğü burada, bütün mesele dikkat çekmektir.

Bu da başarılmış demektir.

tarihinde Hikmet Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Beyaz naylonun arkasında uzun yollarda acil durumlar için düplü mangal her daim hazır. Ne yapayım bu kadar zamazingolu çekmeceyi :)

naylonlar yolda motor yakar, conta yakat, piston kırar kesinlikle acil durumlar içn naylonlarda mangal bulunmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

naylonlar yolda motor yakar, conta yakat, piston kırar kesinlikle acil durumlar içn naylonlarda mangal bulunmalı

Gıskanç.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bunla uğraşacağıma yaparım kendime bir kamper mis gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Lüzumsuz bence. Bu kadar medeniyetten uzak hiçbir yer yok artık. bir tane tüp yeter. Bir tane de ekmek kasası ya da bilemedin iki. Belki iki de şezlong artı battaniye.

Orjinali sizin de gördüğünüz gibi "her arabaya lazım" erkeklerin de arabaya olan düşkünlüğünü dikkate alırsak!

İşte reklamcılığın büyüklüğü burada, bütün mesele dikkat çekmektir.

Bu da başarılmış demektir.

Yalan söylemek ile dikkat çekmek aynı kefeye konursa evet ama fareli köyün kavalcısı durumları da olabilir bir süre sonra. Başarı saymıyorum. Ben jilet felan türü birşey diye tıkladım konuyu. Espri derseniz tamam o başka.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bunu kullanmak için 1 aylık ücretsiz eğitim de veriyorlardır heralde :D

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Güzel bir şeymiş, benim Connect'e de lazım böyle bişey. :D:p Gerçi Connect'ime bir uyku tulumu ve bir de battaniye koydum; koltukları da yatırdım mı oohhh miss. 2 oda 1 salon misali. :D:p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakamına baktım da, her yemek ihtiyacımı divan otelde karşılasam, yine de karlıyım......

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...