İçeriğe Yönlendir

Focus Kaput Keçesi

Savaş Değişli

Recommended Posts

Savaş Değişli

Arkadaşlar Focus 1 lerde kaput altı keçe var mı?

varsa sıfırları ne kadardır bilgisi olan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Osman kardeş senin araçta mk 1 değil mi?

benim makyajsız kasaya uyarmı acaba?

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Evet hocam makyajlı Focus 1. Yalnız şöyle bir durum var ben bazı emsallerinde keçe olmadığını gördüm. Kaza olmuş çıkarılmış yenisi alınmamış da olabilir tabiki.

Boyut konusunda fikrim yok olmazsa kesilir sağından solundan tabi küçük gelmezse. :)

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Oyyy çokmuş fiyatı yav:)

Çalışma sesine bir katkısı varmı acaba?

Olmazsa Konyaya gidince hurdacılara gidip çıkma kaputlardan arayım

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Benimkinde de var ama Focusun sesi o keçe kesmez hatta focusu komple o keçe ile sarsan yine yalan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

abi motor sesi olarak benzinli 2002-2007 corollaya bin derim yine yeni lancer :D hele lancer da sübab yaylarının sesini bile duyuyordum o derece :p

bu kaput izalatörü. motor sesini kabine almaktan çok kaputta yankı yapmasın diye galiba :) izaltör oaln ile olmayan arasında farklı bir ton var :D ama 90 km hız ile bir toyota ile karşılaştırın derim :D

Semih Tahir abi yürütmüş bence seninkini. çünkü ghiada olmayıp ambinatede olması normal değil :p

şaka şaka. ghialarda genelde var ama komşumuz zamannıda 2005 focusumuzu aldığımızda o keçeden alın demişti. çünkü o kendi ambiantesine sonradan almış ciddi fark var diyordu :p

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

O halde focusuma mantolama yapayım :)

Ben arabanın sesinden şikayetçi değilimde dışarıya fazla ses gitmesin fıs fıs çalışsın diye aklıma gelmişti bu iş :))

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

motor soğukken biraz ses oluyor ama tam ısıya gelmiş motorda çalıştığını duymak bile zor :p

zaten o zımbırıtı dedeğim gibi kabinden çok kaputta yankı yapmasın diye :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Semih Tahir abi yürütmüş bence seninkini. çünkü ghiada olmayıp ambinatede olması normal değil :p

Mustafa bak yarın bigün satılık F1 kaput altı keçesi diye ilan verirsen hatırlatırım bunu ona göre :p:D Otokoç un çalamadıklarından denk gelmiş bana :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Mustafa hakkaten ilan verirsen linki at bana hemen:) Müşterin hazur :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

valla konuyu görünce söküp satsamıydım aracın fiyatından düşerim diye düşünmedim değil :D

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Ee farları ne yapacaksın :rolleyes:

Orjinallerimi takıp satacaksın yoksa angellar ile birlikte mi? senin farlardan bakıyorum bende :bravo:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kurban bayramından evvel gittiler :D yerine el yapımı bi xenon farlar var şu an :D

forumda ilanı vardı kimse almadı nerdeyse zararına sahibinden.comda sattım.

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

valla kardeş 2 aydır çocuk ile uğraşmaktan hiç bakamadım.neyse aklında olsun fara bakıyorum:)

keçede lazım:))ne diyosun :)

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Herhangi bir oto döşemecisinde Abimin 2001 model stw Focus Ambiante sine yaptırmıştım yıllar önce 40 tl yine Geçen günlerde de arkadaşımın golf 4 üne yaptırdık lpg enjektörünün sesi çok çıkıyordu 80 - 90 tl gibi rakam tuttu orjinal segmanları ile .

Aklıma geldi döşemecide yaptırmak ama girinti çıkıntıları yapamazlar diye orjinallere yöneldim Can kardeş

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mustafa Çiçek

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu konuda yapılmış bir şey var mı şu an?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...