İçeriğe Yönlendir

97 mondeo,98-99-00 Mondeolardan Daha Mı Kötü?

Misafir

Recommended Posts

satmak derdinde değilim şu an ama eninde sonunda satılacak ha bir ay önce ha bir ay sonra

O ilanı gördüm hocam ben... Ama 16 bana cidden fazla geldi Ha arabanın ne gibi sorunları var yada hiç masrafı yok onuda bilmiyorum oda ayrı konu ve keşke lpg yi atiker takmasaydın :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

BUgün bi tane buldum 180,000 de orjinal. Fakat 155.000 de devirdaim termostat silindir kapak contası sibop lastikleri değişmiş...

Şaşmazda yiğit oto (ford) diye bi yerde yapılmış. araç 2000 model bunlarda okudğum kadarıyla hararet sorunuda yoktu Nasıl becerdiyse artık.

Varmı o dükkanı tanıyan biri :)

Gerçi o arabada alınırmı oda düşündürücü.

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hararet görmüş Mondeo, tanıdıktan değilse uzak durun. Üstelik 2000 model. Ben 2000 model kullandım. . Aracım çok temizdi ama donanım eksikliğinden dolayı, daha öncesini almadığım için pişmanlık duydum hep. Bu arada küçük bir tüyo, 2000 modellerin ön çamurluklarının tekerlek üstlerinde taçlar vardır. Eğer bu taçlar yoksa ön çamurluklar işlem görmüştür.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Taçları öğrendiğim iyi oldu.Bende merak etmiştim bundamı bişimi var diye Demek orjinali oymuş :)

Donanım eksikleri ne varki eksik olarak 2000'de ¿

Direksiyondan kumandamı?

Yorum bağlantısı

Hız sabitleyici, alarm, ışıklı bilgi ekranı, cd changer yoktur. Direksiyondan kumanda vardır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hoppala :s

Peki 2001 ?

İşin gerçeği şu ; biri 2000 2001 ikiside güzel araçların Donanım açısından hangisi daha iyi ?

Ben cruıse ve cd chager standart donanım biliyordum :(

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aldım aldım aldım .)

2001 model ghia lpg'siz. otomatik :) Yarın almaya gidiyorum :)

Hız sabitleyici takılabilir... ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

tesisat ile :D

tesisatı çekebilecek kişi varsa sıfırdan focuslar için de kit almaya gerek yok :p servolar aynı focusla mondeonun :p benim anladığım elektrikçiye kit parasını versek clock springinden üstünden gelir :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

tesisat ile :D

tesisatı çekebilecek kişi varsa sıfırdan focuslar için de kit almaya gerek yok :p servolar aynı focusla mondeonun :p benim anladığım elektrikçiye kit parasını versek clock springinden üstünden gelir :D

Mustafa kitler set olarak satııyor, yada çıkmacılardan rahatlıkla bulunur.. Focus kiti gibi değil, bir çok mondoeda var zaten...

Yorum bağlantısı

Aldım aldım aldım .)

2001 model ghia lpg'siz. otomatik :) Yarın almaya gidiyorum :)

Hayırlı olsun.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Yola çıkıyorum İstanbul'a Mondeomu almaya :) Ama ben sanırım 6 7ay benzinde kullanıcam sonra lpg taktıracam :)

Okduğum kadarıylada lpgyi takınca tekrar ruhsat parası vericem :) Ama yapacak bişi yok :)

Biraz sıkıştım alırken çünkü, arabayı benzinde kullanacak halimde yok zaten :D sanırım haftasonları binicem lpg ye kadar :D

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

2 aya kalmaz lpg lenir gibi geliyor bana :D Hayırlı olsun bu arada Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...