İçeriğe Yönlendir

Nfs Run

Naci Özkan

Recommended Posts

Kıvanç Altınbay

nfs nın gozumde kusursuz yaptıgı ve en zevk veren oyunu 3 ve porsche dir !!! 356 ıle hızlanamayarak yola cıktıgımız anları hatırlayın ve her aldıgımız parcada kı zevkı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Asus Ati 2600 pro hd ekran kartım var Armağan uyarı çevirebildiğim kadarıyla ekran kartın ati olduğu için 10.1 e ihtiyacın var nvidia olsaydı açardım gibi bir şey.

Abi sen bir de uyarıyı tam yaz. Ya da screenshot gönder. Ayarlardan belki dx9 ile başlayabilir.

nfs nın gozumde kusursuz yaptıgı ve en zevk veren oyunu 3 ve porsche dir !!! 356 ıle hızlanamayarak yola cıktıgımız anları hatırlayın ve her aldıgımız parcada kı zevkı :)

Ben de hiç unutamam. Hele factory driving vardı. Bir de Cote de Azure pistini unutamam

porsche_790screen001.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi sen bir de uyarıyı tam yaz. Ya da screenshot gönder. Ayarlardan belki dx9 ile başlayabilir.

Eve gidince paslıyım Armağan en detayına kadar ;)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ben de hiç unutamam. Hele factory driving vardı. Bir de Cote de Azure pistini unutamam

Autobahn vardı. start sonrası bir kaç S sonra sola doğru bağlantı yolundan otobana giriş... :)

Yorum bağlantısı
Autobahn vardı. start sonrası bir kaç S sonra sola doğru bağlantı yolundan otobana giriş... :)

Semih bunu oynamanı tavsiye ederim sana :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Semih bunu oynamanı tavsiye ederim sana :)

Çağlarım genelde pist yarışlarını seviyorum. Zaten çocukluğumdan beridir hedefim bir gün GT yarışlarına katılmak.. GTR2 bu konuda gerçekten tatmin edici Şekil A :):flowers:

Bu arada motorsporlarından anlayanlar oyundaki gerçekciliği fark edeceklerdir, özellikle yakın takiplerde :)

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Armağan aldığım uyarı bu

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Tahir abim kartının dx tabanı malesef oyun gereksinimine uymuyor. Yapılacak tekşey donanımsal.Yani yeni kart.. Yazılımsal hiçbir fayda elde edemezsin. :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tahir abim kartının dx tabanı malesef oyun gereksinimine uymuyor. Yapılacak tekşey donanımsal.Yani yeni kart.. Yazılımsal hiçbir fayda elde edemezsin. :(

Biliyorum Semih acı gerçekle yüzleşeli çok oldu ama bir umuttu benim ki :(

Tahir,

Sana 3 vakte kadar bi 150$+KDV gözüküyor :)

Sani e bayda fink atıyorum ama doların biraz soğuması lazım yoksa bu dolar kuruyla o ekran kartı pcı yerine başka yere monte olur :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

İkinci el baktın mı GG'den?

Ya güvenemiyorum Sani Ekran kartı bu araba değil ki iki parça boya ile kesin pert olduğunu anlayalım şöyle temiz güvenilir birinden denk gelse. :D

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Semih sen hala LFS denemedin mi ? Yapma bunu, yapma bunu :tongue:

Seninle harika bir ikili olup, uluslararası liglere katılabilir bak ben sende bu ışığı görüyorum :p

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih sen hala LFS denemedin mi ? Yapma bunu, yapma bunu :tongue:

Seninle harika bir ikili olup, uluslararası liglere katılabilir bak ben sende bu ışığı görüyorum :p

Sen hala GTR2 denemedin mi? :) Şuan indiriyorum torrent'den. 2 tane buldum biri Z sanırım normali, diğeride 2. İnsinler. hep unuttum abi yoksa aklımdaydı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

LFS'ye torrent lazım değil. www.lfs.net ten resmi olarak indirebilirsin. Son sürüm yayındadır zaten. Şimdilik demo lisansın olacak. Yine www.lfs.net ten ücretsiz bir üyelik alıp, oyuna bu üyeliğinle gireceksin, sen bak beğenirsen s2 lisans alalım. Ömürlük 60 lira. Forumda Live For Speed konusu var. Detayları orada da bulabilirsin.

Ben de bakayım şu GTR2'ye.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...