İçeriğe Yönlendir

Carbonfiber De Son Nokta :)

Engin Deniz

Recommended Posts

Mustafa Özcan

İşçilik on numara olmuş.Emeğine sağlık.Bi ben kaplayamadım aracımın spoilerini.Ne yaparsam yapayım bir türlü olmuyor.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Ben elektrogitarımı parçalarına ayırmıştım karbon kaplamak için, geri toplayamayacağımı anlayınca kaplamadan toplattırmaya götürmüştüm :D İşçilik güzel ama bu renk karbon bana göre değil :p , güle güle kullanın :):nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Engin çok güzel olmuş. Ben olsam arka tarafına sapınada dahil yapardım. O da ayrı bi güzel olurdu.Tabiki arkasını kaplama Çağlar abinin dediği gibi akustiği etkilermi bilemem.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

gitarın sesinde bir değişim oldumu? bende de bir c70 var emektar acaba bendemi kaplasam :fiuw:

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

gitarın sesinde bir değişim oldumu? bende de bir c70 var emektar acaba bendemi kaplasam :fiuw:

Teller tam oturmadı daha, söktüğüm için akord yapamadım ama bi sıkıntı yok gibi. Daha önce düz siyah ile kaplamıştım fark olmamıştı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu karbon yakında araçlar hariç her yerde kullanılır olacak :D Güzel olmuş.Beğendim...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eline sağlık engin ; sağ üstte bir kabarcık kalmış onuda ısıtıp halledersin.. ;)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Eline sağlık engin ; sağ üstte bir kabarcık kalmış onuda ısıtıp halledersin.. ;)

Altta bişi kalmış sanırım, sökmek istemedim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...