İçeriğe Yönlendir

Bir Dolandırıcılık Olayı Daha.

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

İbrahim Akkaya
(düzenlendi)

Alo kontör, bunlarında konu başlığındaki meseleden farkı yok. Bir kaç kere işim oldu, boyuna bişeyler satmaya çalışıp taksitle kontör yüklemeye çalışıyorlar. Dillat..!!

http://www.alokontor.com/

:p :p

tarihinde İbrahim Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir aydan daha uzun süre önce beni deniz bankdan aradılar(sanırım). Kimlik bilgilerimi vs. istedilir deniz bonus kart için bende vermiştim. 444 lü bir numaraydı. Bende mi dolandırıldım acaba? Ortalıkta kart vs. yok.

:(

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Şimdi internet sitesine girdim. Başvur dedim bakalım arayacaklar mı? :tongue2:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bir aydan daha uzun süre önce beni deniz bankdan aradılar(sanırım). Kimlik bilgilerimi vs. istedilir deniz bonus kart için bende vermiştim. 444 lü bir numaraydı. Bende mi dolandırıldım acaba? Ortalıkta kart vs. yok.

Sana da dillat. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

:(

Kandırıldım...

Şimdi mesaj geldi bankadan.

Kredi kartı başvurunuza bugünkıi koşullarda olumlu yanıt veremiyoruz. Koşullarınızda değişiklik olduğunda yapacağınız başvuru tekrar değerlendirilecektir..

Ne oldu şimdi. :p

Sana da dillat. :)

Dillattım Hocam. :p

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Oh iyi, sevindim valla :)

Şimdi sorun yok mu demek oluyor yani. :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eh, bankadan cevap gelmiş, tabiiki iyi haber :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bu da benden bir örnek. İki seferden beri geliyor. Tam da benim gelen malın kargo bedellerinde :)

Acct #: 6811540

Dear client:

This is an email confirmation for your order of 1 online shipping label(s) with postage. We will charge you the following amount:

Transaction ID: #8434314

Print Date/Time: 03/10/2012 02:30 PM CST

Postage Amount: $38.56

Credit Card Number: XXXX XXXX XXXX XXXX

Priority Mail Regional Rate Box B # 5896 5145 8634 7781 5443 (Sequence Number 1 of 1)

For further information, please log on to www.usps.com/clicknship and go to your Shipping History or visit our Frequently Asked Questions .

Refunds for unused postage-paid labels can be requested online up to 7 days after the print date by logging on to your Click-N-Ship Account.

Thank you for choosing the United States Postal Service

Click-N-Ship: The Online Shipping Solution

Click-N-Ship has just made on line shipping with the USPS even better.

New Enhanced International Label and Customs Form: Updated Look and Easy to Use!

* * * * * * * *

This is a post-only message

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Akan Belen

Bu sabah telefona gelen mesaj.05370315689 dan gelmiş.

Bonus Fırsat !!! Düzenli kredi kartı ödemelerinizden dolayı hattınıza tanımlanan 200tl K.P.nizi aktifleştirmek için hemen 02129120299 u arayınız.

Nedir diye nette bakındım biraz dolandırıcı oldukları kesin anlaşılan.Biri de şöyle yazmış bu numara hakkında.

elam arkadaşlar ben bu numarayı aradım konuştum konu şöyle gelişiyor 200 tl kazandınız iyibir kredi kartı kullanıcısınzı bia bankalarla ortak çalışıyoruz düzenli kredi kartı kullanıucı oldugunuz için bankanız tarafında verılen talımatlar dahılınde size ulaştık bır sü rü hedıyeler kazandınız (şu an sizlere hepsını saymıycam) bize kredi kartınızın ön yüzündeki 16 hanelı numaranızı söylermısınız kartınızı teyt ettmek için soruyorum (ben kart çok daha önce kapatırmış oldugum kart numarası verdım) arka yuzubdekı son 3 numarayı verırıyorsunuz sızed bankadan bır msj gelıyor eger msj karsıdakı kişiye söylersenız ayvayı yedınız çünkü arkadaş sızın vermış olgunuz bılgılerı bılgısayara gırıyor ve canının istedıgı ne varsa alıyor konunun özeti bu dikkatli olun)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...