İçeriğe Yönlendir

Verso Yu Nasıl Bilirsiniz?

Ufuk Arslan

Recommended Posts

Ufuk Arslan

Ford forumunda toyota konusu açmak bi garip olcak ama;

Yakın bi arkadaş bakıyor (Focusumda problemler yaşasamda şimdilik satmaya niyetim yok yani kendime değil)

bende ilanlara arada bakıyorum onun yerine, haber veriyorum.

Verso kullanan, bilen, tecrübesi olanlar; Ne düşünürler acaba?

Yorum bağlantısı
Ufuk Arslan
(düzenlendi)

7 koltuk elegant aranıyor eski kasa(2006-2009)

Alcam diyor ama şimdilik inceleme ve fiyat araştırması üzerindeyiz.

düşük km,boya takıntımız hat safhada.

boyasız badanasız, düşük km, ucuz olcak Çok şey arıyoruz. Şimdilik kullanım üzerinde araştırma yapıyoruz,

ben burdakileri sordum,kullanım performans,yakıt.Kullananlar çooooook memnun.

arkadaşın bulunduğu yerde hiç denk gelmemiş.

Genel olarak fikir alayım istedim.

tarihinde Ufuk Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yakın arkadaşımda 2011 var çok memnun ama 136 hp motor yeni tip. pandizot için para istemişler kızmıştı.

Yorum bağlantısı
Ufuk Arslan

pandizot=?

Eski tip motorlar beygirde daha düşük sanırım.

1500 kg yi götürmede sıkıntı oluyor mu acaba? Sanırım corollayla aynı motor 110luk

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

hocam google a pandizot yaz.

serseri gibi kullanmıyorsa yeter tabi.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Valla kullanmadım ama servise bakıma gittiğimde sıfırının içine binip bir baktım çok kalitesiz geldi bana.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kayinbiraderde 2005 ten beri var. Afedersiniz essek niyetine biniyorlar hamamizin demedi. 110 beygir biraz hantal kalsada yeterli. Ama 10 lt nin altına düşmüyor. Bizimkilerin kullanımına dayandıysa sağlam demektir. İci ferah koltuklar kapalı iken bagaj gayet iyi. 7 kişilik araçlar icinde iyi bir yeri var. Ama bana göre tipten kaybediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Arslan

Benim bahsettiğim kasası şu andaki güncel kasası değilmiş zaten sitesinden gördüğüm kadarıyla. 3-4 ay oldu gerçi. http://www.toyota.co...so/gallery.aspx Güncel kasası nasıl bilemiyorum yanlış yönlendirmek gibi olmasın.

yok zaten güncel kasaya yanaşamayız.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

yok zaten güncel kasaya yanaşamayız.

Fikirler farklı olabilir tabiki ben beğenmedim diye siz de beğenmeyeceksiniz diye birşey yok. Ama şu anki aracınızdan kaliteli olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Biraz amacına hizmet için yapılmış diyebilirim. Ben olsam c-max'i tercih ederim eğer o tarz bişey arıyor olsam.

Mesela ben Sedan corollaların da konsolunu öyle aman aman kaliteli bulmuyorum fiyatına bakınca. Ama Auris ve Avensis hepsinden farklı incelediğim kadarıyla. Avensis bir üst sınıfa giriyor tamam ama corolla ve auris arasında da bu kadar kalite farkının da bir nedeni olmalı. En basitinden en boş auris'te mercekli farlar standart iken, en dolu sedan corollada mercekli far opsiyonelde bile yok.

Eğer yolunuz showroom'a düşerse ikisine de binip dokunma hissini, plastik kalitesini, saklama gözlerinin farkını test edin derim katılacağınıza eminim :)

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Erhan Doruk

2012 full ( sunroofsuz) 14.000 km de gri bir parça boyalı verso için 45.000 tl normal bir fiyat mıdır? ( sıfırı 49.000 tl )

Yorum bağlantısı
Ufuk Arslan

sunroof yok sanırım yeni kasalarında, sanki normal gibi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...