İçeriğe Yönlendir

Usb Ve Bluetooth Bağlantısı

Çağlayan Sarıgül

Recommended Posts

Hami Erışık

Ben 2 tane 6000 cd söküp sony mp3 çalar taktım 4 teypte de usb yi bağlayacak giriş yoktu. Sadece anten ve tek soketli kablodan ibaret arkası.

bende 2006 cmax var,üzerinde sony dikdörtgen teyp var vede bunun torpidoya aux girişini koymuşlar kabloyu telefona takıp müzik dinliyorum.orjinal..

diger sony lerdede böyle olması lazım degilmi,farklılık yoktur heralde onunda aux yeri vardır yanılıyormuyum..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

bende 2006 cmax var,üzerinde sony dikdörtgen teyp var vede bunun torpidoya aux girişini koymuşlar kabloyu telefona takıp müzik dinliyorum.orjinal..

diger sony lerdede böyle olması lazım degilmi,farklılık yoktur heralde onunda aux yeri vardır yanılıyormuyum..

Hami abi aux girişinin kabloları da yine o tek soketin içinde. Teybin arkasında ayrı bir aux girişi bulunmuyor ;)

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Hami abi aux girişinin kabloları da yine o tek soketin içinde. Teybin arkasında ayrı bir aux girişi bulunmuyor ;)

:good1:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

2009 üzeri kasaların Fiestalarının USB'li teyplerinin girişleri aynen böyle. Tamam dıştan bir tırnağı var ama elimdeki teybe bu girişi yani mini usb yi denedim birebir takılıyor. Yani teybin girişi Mini USB ancak etrafında başka plastik var. Bir kaç güne kadar böyle bir Mini USB bağlayıp çalışıp çalışmadığını deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

c konnektörünün 5-6-ve 11 pinleri aux soketleridir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Taner Gültekin

Merhaba arkadaşlar 2008 Model Focus HB Titanyum x paketli arabamda torpidosunda bulunan AUX girişinden telefonumu bağlayıp aractan telefon gürüşmesi yapabilir ve müzik dinleyebilirmiyim. Bu olursa nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Nvx 7709 dhd teyp arkasında girişi mevcut oraya bağlanıyor bizim teyplerde yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Çetin

Merhaba arkadaşlar 2008 Model Focus HB Titanyum x paketli arabamda torpidosunda bulunan AUX girişinden telefonumu bağlayıp aractan telefon gürüşmesi yapabilir ve müzik dinleyebilirmiyim. Bu olursa nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

müzik dinlemek için torpidodaki aux girişine telefonunuzu bağlayıp  telefonunuzun müzikçalarını açmanız yeterli,müziklerinizi arabanızın hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz,

bu şekilde telefonunuz bağlı iken arama yapabilirsiniz karşıdaki kişinin sesini arabanızın hoparlörlerinden duyarsınız ancak sizin sesiniz telefonunuzun mikrofonundan gider yani telefonun ağzınıza yakın konumda olması gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

müzik dinlemek için torpidodaki aux girişine telefonunuzu bağlayıp  telefonunuzun müzikçalarını açmanız yeterli,müziklerinizi arabanızın hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz,

bu şekilde telefonunuz bağlı iken arama yapabilirsiniz karşıdaki kişinin sesini arabanızın hoparlörlerinden duyarsınız ancak sizin sesiniz telefonunuzun mikrofonundan gider yani telefonun ağzınıza yakın konumda olması gerekiyor.

Yani kullanışlı olmaz.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Levent Köse

Aux sizin teypte vardır zaten, sonradan takıldığı için kablosu eklenmemiş olabilir torpidoya...

Serkan abi sony cd 132 da aux var ama ben usb baglataniliyormıyum

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Tamer Olcay Çiçek

Ford Focus 2.5 sony teybine USB girişi yapılabilir mi ?

http://tr.aliexpress.com/item/Silver-car-2in1-AUX-USB-Slot-Interface-With-Mini-USB-Cable-Adapter-accessories-For-Ford-Focus/32462763832.html?spm=2114.49010308.4.9.MtyNg7

Bu ürün orjinal sony teybine uygunmudur calıştırır mı ?

Yardımcı olursanız sevinirim İyi günler..

Yorum bağlantısı

Ford Focus 2.5 sony teybine USB girişi yapılabilir mi ?

http://tr.aliexpress.com/item/Silver-car-2in1-AUX-USB-Slot-Interface-With-Mini-USB-Cable-Adapter-accessories-For-Ford-Focus/32462763832.html?spm=2114.49010308.4.9.MtyNg7

Bu ürün orjinal sony teybine uygunmudur calıştırır mı ?

Yardımcı olursanız sevinirim İyi günler..

Konunuz birleştirilmiştir. Burada detay bilgi bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

İyi bir elektrikçi veya elk. mühendisi bu sony teybin anakart benzeri parçasına, devrelere filan aux çıkışına benzer bir usb çıkışı ekleyemez mi? Sony ona da engel koymamıştır herhalde :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Murat Mustafa Küçük

bende 2011 focus 2.5 var,  bu araca usb nasıl bağlatırım. nette birkaç aparat var hangisini almak lazım ve tam teşekküllü bir şekilde anlatacak bir ustamız varmı burada. ilgilenenlere teşekkür. (trabzon) (araçta voice yok )

Yorum bağlantısı

bende 2011 focus 2.5 var,  bu araca usb nasıl bağlatırım. nette birkaç aparat var hangisini almak lazım ve tam teşekküllü bir şekilde anlatacak bir ustamız varmı burada. ilgilenenlere teşekkür. (trabzon) (araçta voice yok )

Konunuz birleştirilmiştir. Burada detay bilgi bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tugay YILMAZ

Merhabalar Arkadaşlar

Konuyu hortlatayım dedim yeni ford focus 2008 ghia sahibi olduk. Teyp sony ve ses harika ama auxta ses 30 iken radyonun 15i kadar veriyor. Acaba aux kablosundamı sıkıntı var genel olarakmı böyle ?

Birde aşağıdaki görselde bulunan sony teypin arkasında usb girişi mevcutmudur ? Candance usb, sd kart aux aparatından başka bir şekilde teybe usb bağlayamıyoruz sanırım. 

2n99rfa.jpg

Aşağıdaki resimdeki uygulamayı bu teybede yapabiliyormuyuz ?

a-int-u06-fox-700-4.jpg

Araba ghia ama esp mevcut değil donanım olarak mevcutmudur ? Sadece paket nedeniyle tuş konulmamış ve aktif edilmemiş olabilirmi ? Aynı şekilde ön cam rezistans sağlayabilirmiyiz ?

Soruları peş peşe dizdim ama netten araştır araştır her yerde farklı farklı bilgiler var kafa çorba oldu :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Ergün
On 02.01.2017 at 17:56, Tugay YILMAZ yazdı:

Merhabalar Arkadaşlar

Konuyu hortlatayım dedim yeni ford focus 2008 ghia sahibi olduk. Teyp sony ve ses harika ama auxta ses 30 iken radyonun 15i kadar veriyor. Acaba aux kablosundamı sıkıntı var genel olarakmı böyle ?

Birde aşağıdaki görselde bulunan sony teypin arkasında usb girişi mevcutmudur ? Candance usb, sd kart aux aparatından başka bir şekilde teybe usb bağlayamıyoruz sanırım. 

2n99rfa.jpg

Aşağıdaki resimdeki uygulamayı bu teybede yapabiliyormuyuz ?

a-int-u06-fox-700-4.jpg

Araba ghia ama esp mevcut değil donanım olarak mevcutmudur ? Sadece paket nedeniyle tuş konulmamış ve aktif edilmemiş olabilirmi ? Aynı şekilde ön cam rezistans sağlayabilirmiyiz ?

Soruları peş peşe dizdim ama netten araştır araştır her yerde farklı farklı bilgiler var kafa çorba oldu :(

Bende yeniyim , bildiğim kadarıyla cevap vermeye çalışayım .

Aux sorunu bende de var , ses az ve basslar hiç yok denecek şekilde , ayarlarıda kurcaladım ama düzelmedi.Benimki ses sisteminin kablosu sanırım uymuyor, telefonda bazen algılamıyor kabloyu.Yeni kablo alıp denemedim ama, hangisi uyar bilemedim.

Sonynin arkasında usb yok imiş.bende usb için konuya geldim zaten ☺

Tuş yoksa esp yoktur. Esp ayrı güvenlik paketiyle satılıyordu.Makyajlı kasalarda  menüye koyulmuş , emin olmak için isterseniz sizde bakın ayarlarda esp on/off yapılıyor mu diye.Ama benim bildiğim tuş yoksa esp de yok makyajsız kasalarda.

Eğer rezistanslı ön cam takarsanız oluyormuş , forumda konusu olması lazım bakmıştım bir ara. Tesisatı döşeli diye hatırlıyorum ama emin değilim.Yanıltmış olmayayım.

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Focus'un tezli yüksek lisans konuları bunlar ama bitirilmiş değil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...