İçeriğe Yönlendir

Fusion Paçalık

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Özdemir Deniz

o konuyu Erdem biliyor. bi ara satıyordu, hatırlıyorum

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Ben de C-max için sormuştum. Yanlış hatırlamıyorsam Nuray oto'da 180-200 liraydı takımı. Tabii vazgeçtim ama hala içimde. Bir ara daha ucuz ve kalite bir şey taktıracağım.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

2 dandik plastik parçaya 140 lira ha. Ford yetkili serivisi olmak için kaç lira telif ödemek gerekiyor? Seneye o işe girecem bu gidişle.

Yorum bağlantısı
Halil Terzioğlu

2 dandik plastik parçaya 140 lira ha. Ford yetkili serivisi olmak için kaç lira telif ödemek gerekiyor? Seneye o işe girecem bu gidişle.

5.000.000 ytl ye filan alırsınız.......
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dandik gömleklere 150 milyon etiket yapıştırınca kızmıyoruz (yani kızıyoruz da o kadar değil!). 150 çok tabi ama biraz piyasası olsa ucuzlardı. Halbuki Turkiyede paçalık şart. 100 milyona takılış dahil satın alabilirim bu şartlarda. Herhalde. 100 psikolojik bariyer.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Benim verdiğim fiyat 4 tanesi içindi. :unsure:

Yau ha 2 ha 4. Yine çok.Biz arabayı aldığımızda babam servise gidip,rica etmişti takmışlardı.Sonra arabayı ben devralınca krom kapı kolları,krom panjurla beraber onları söktüm.Bilseydim sökmezdim yau. :huh:

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Mehmet Boylan

malum mevsim kış oldugundan dolayı araban çok fazla çamur atmaya başladı .bende aksesuarcıları dolaştım ama arabama göre bir tozluk bulamadım. ünvarsal modeller kötü duruyor.bu arada arabam 2011 fusion ben internette bazı fotoraflarda gördüm ama arabalar yabancı plaka türkiyedekilerde yok .bü ürünü ebayda bulabilirmiyiz.bulursak nasıl getirtebiliriz.tşk

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Onur hocam bende çakma taktırmıştım ama verimli gelmedi Almanya'dan orjinallerini aldım sonuç çok iyi araç hiç çamur olmuyor ayrıca cuk diye oturdu.

yanlız arkalar yanlış geldi mondeo çamurluğu gelmiş değiştirmek için geri yolladım.

ayrıca Alper Bey'e sorduğum parçalarda paçalık görevi yapıyor, pahalı olabilir diye düşünyorum.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?/topic/215834-wwwfordburadacom/page__st__640

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Sönmez

Merhaba.

Bu konu ile ilgili çok soru geldi galiba benden başka paçalık takan yok. resimlerini ekleyeyim dedim.

P1050168800x600.jpg

P1050166800x600.jpg

P1050160800x600.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hocam bu laf çok iddaalı olmuş,çünkü bende paçalık taktım :D Ama senin ki çok daha güzel görünüyor..

orjinal demek istemiştim. bende başka birşey takmıştım ama bunlar gibi cuk oturmamıştı. :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Fusion için paçalık taktıran var mı? Bu paçalıkların takılacağı orijinal yerler var mı yoksa delik açıp ya allah mı deniyor? Ruzgardan felan düşmesin sonra.. Orijinalini taktıran varsa gelip bakacağım :D

Mehmet Bey.

paçalıkların tümü orjinal yerlerine 15 dk gibi bir zamanda rahatlık ile takılıyor.

ancak sadece arka taraftakiler için keçe çamurluk davlumbazlarının klipsini çıkarıp paçalık ile beraber tekrar takmak gerekiyor ama klips yerine büyük geliyor elimde başka bir klips vardı onu kulladım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Boylan
(düzenlendi)

hüseyin abi çok sağol,bende siparişimi bugün verdim,montajdan sonra fotoları koyacağım.

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
İMLA
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...