İçeriğe Yönlendir

Gps Dvd Ve Tv

Mete Yılmaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Bir arkadaşımız 1 ay kadar önce benzer yol ile yurt dışından getirtti, bir daha böyle birşeyi kesseler yapmam diyor

Yorum bağlantısı
Mete Yılmaz

Bir arkadaşımız 1 ay kadar önce benzer yol ile yurt dışından getirtti, bir daha böyle birşeyi kesseler yapmam diyor

Neden ki? Yani ürün arızalı yada uyum problemi mi var

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Neden ki? Yani ürün arızalı yada uyum problemi mi var

%90 Gümrüğe takılacak.

1-Ondan sonra verdiğiniz parayı unutup,bana gelmedi deyip orada bırakacaksınız.

2-Ürünü şahsınız adına tüm vergilerini ödeyerek,tüm standartlara uygundur belgelerini alarak ithal edeceksiniz. Büyük ihtimalle bu iş için harcayacağınız nakit,vakit ve efor buradaki fiyatını sollayacak.

Yorum bağlantısı
Mete Yılmaz

1 ve 2 den sonra montajı yapılınca ekran gelip te ses çıkmaz ise, facia sendromu :nea:

Ürünü şuan Tayvan da olan bi arkadaşım yanında getirecek, gümrük konusunda o yüzden endişelenmiyorum ama üründe sorun çıkması felaket olur...

aynısını can can oto satıyor kendi arabalarınada takmışlar 2 gündür oraya gidip geliyorum çok şık duruyor onlardanda fiyat alın derim fordclub üyelerini güzel indirim yapıyor ben sis farlarımı orada taktırdım gayet iyi bir fiyata

Ürün gerçekten hoş duruyor, sorarım

Yorum bağlantısı
Mete Yılmaz

Fİyatı yaklaşık 300-350 USD olacak, bana makul geliyor. Ama geldiğinde çalışmama gibi bir sorun olması gerçekten sorun..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

genelde 5-6 tane getirirler, 2si bozuk çıksa maliyeti hesaplayınca 1600TL normal rakam olur :D

Yorum bağlantısı
Mete Yılmaz

genelde 5-6 tane getirirler, 2si bozuk çıksa maliyeti hesaplayınca 1600TL normal rakam olur :D

Çağlar Bey,

Gerçekten bu konu ile ilgili kötü tecrübe yaşayan arkadaşınız yada tanıdığınız var mı? Yurt dışından malzeme almanın risklerini biliyorum ama sanki sizin diliniz yanmış gibi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...