İçeriğe Yönlendir

Özür Dilemek Istediğiniz Biri Varsa Buyrun

Misafir

Recommended Posts

Bende olmadı ya. Hem operada hem mozillada denedim :(

iş yerinde isen engel yada ona benzer birşey varmı?

flash player ile çalışıyor anladığım kadarıyla update edilmiş mi? bir kontrol et. geçmişi temizle öyle dene umarım çalışır.

Yorum bağlantısı

Internet download manager gibi proğramlarla izlediğiniz videoları indirmeniz mümkün...

yada camtasia gibi bir programla dilediğin formatta kaydet ekran görüntüsünü.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

çok güzelmiş, yalnız şu var birinden özür dilemek için ona nasıl göndericez hazır halde, öyle bir imkan varmı?

Yorum bağlantısı

çok güzelmiş, yalnız şu var birinden özür dilemek için ona nasıl göndericez hazır halde, öyle bir imkan varmı?

video sonunda share çıkıyor facebook üzerinden yayınlayabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı

Bi ara resim eklenen benzer bir site vardı hatırlayan varmı acaba linkini? Resminizi ekliyordunuz ve halk kahramanı tarzında videoda görünüyordu. Bilen varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Kendi ismimi yazdım denemek için çok sakıncalı bir klip izlemiş oldum,

adam beni omzuna kazımış, gülden adımı falan yazmış, tövbe tövbe..... :vroom:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

video sonunda share çıkıyor facebook üzerinden yayınlayabiliyorsunuz.

Teşekkürler, onu gördüm sağol, ben birine mail yoluyla atma yolu falan varmı şeklinde sordum, olsa işime yarıcakta :blush:

Yorum bağlantısı

Bi ara resim eklenen benzer bir site vardı hatırlayan varmı acaba linkini? Resminizi ekliyordunuz ve halk kahramanı tarzında videoda görünüyordu. Bilen varmı acaba?

onu bilmiyorum da ona benzer şu link varhttp://sendables.jibjab.com/holidays yılbaşı için 3 4 kişinin resmini ekliyorsun hiphop yada başka danslar yapıyorlar :D

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Facebook ve Twitter da paylaşmayı düşünenler, markanın reklamını da yapacaksınız muhtemelen :D Karizma çiziğine dikkat edelim :p

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Çok yaratıcı ve etkileyici ... Hikmet :good1: ' de beğendi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...