İçeriğe Yönlendir

2003 Corolla 1,6 Sol Otomatik Bilgi

Emrah Abalı

Recommended Posts

Emrah Abalı

sedan düşünüyorum birde eşim için otomatik arıyorum. şu anki kullandığım hb.benim arabada 2004 collection

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Üste ne alacaksınız? bu yaştaki arabada boya vs. önemsiz, bakımı tam yapılmış diyor, bakım geçmişi hakkında belge sorun?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şunu söyleyeyim, İstanbul da ama rahat trafikte, düz viteslisi 8-9 lt/100km yakardı, çok sıkıcı bir arabadır, gitmez durmaz dönmez bozulmaz, yani hiç sürprizi yoktur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Aaaa Çağalr abi :p düz vitesi iyi kaçıyor. ama fren yol tutuş tırt. motoru lpg de çabuk cortluyor bence :p arkadaşta var 2005 i motor yaptırdılar 110 binde mi ne :p b i50-60 bin km lpg gördü motor sadece

Yorum bağlantısı
Davut Tunacık

Komutan kafa kafaya takas kabul ederse bence takası yapın.Toyata iyi bir arabadır

Yorum bağlantısı
Emrah Abalı

şimdi kafam karıştı.toyota karşı benim araba kafa kafaya iyi mi kötü mü?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ÜRetimsel olarak sorunsuzdur, ama yıllar içinde başından geçenleri bilemeyiz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Düz vitesi iyi kaçarken kaç lt yakıyor ona bakmayı unutma.

focus ı den biraz az :p

ÜRetimsel olarak sorunsuzdur, ama yıllar içinde başından geçenleri bilemeyiz.

yağ yakma sıkıntısı vardı o motorun bir versiyonunda :p

Yorum bağlantısı
Emrah Abalı

kapılarda ki boya çizikten dolayı olduğunu söyledi. 8 yaşında olan bir arabanın çamurluk boyalarını fazla dikkate almam. bakalım yarın bakacağım arabaya.

focus ı den biraz az :p

yağ yakma sıkıntısı vardı o motorun bir versiyonunda :p

yağ yakma motorun hor kullanılması ve bakımsızlığı ile alakalı toyotanın motorlarının namı var diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Abalı

araba hoşuma giiti cumartesi inceledim yalınız fiyatta anlaşamadık benim arabanın üzerine 1,500 tl istedi. bakalım aracımı satabilirsem bu hafta alacağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...