İçeriğe Yönlendir

Kadınları Anlamanın Kesin Formülü

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Bükçe; He, He 'ni nazikleştirilmiş adıdır. :)

Yok abi o kadar basit olmuyor. Emmiiiiiiiiiiiii bak Sadık Abi ne diyor. Keşke he he ile bitse. Mesela hanıma pazar günü dedimki gelin çarşıya inelim bir turlayıp gelelim. Yok ya ne işimiz var evde oturalım dedi. Öğleden sonra hanım başladı bizi dışarı çıkarmadın demeye. Ben dedim yok değil. Biz başka yere gidelim. Tamam gel Antepe götüreyim gel ev bakmaya götüreyim yok şimdi de geç oldu dedi 1 saat kadar tavır yaptı. Başta ben anlasaydım onun derdini dediğini yapmış olurdum He he ile geçiştirilmiyormuş. Leb demeden leblebiyi anlayıp yapma diliymiş bükçe :)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Ben asıl o hoca; sinema perdesi gibi olan tahtanın üst taraflarına nasıl formülleri yazdı onu anlamadım :unsure2:

Kadınları anlama konusunda ise : Allah 300 sene daha ömür verse yine de bir şey anlayamayacağımı anladım :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bekara konuşmak kolay.

Emmi konu tam senlik. Ders verme amanı. Bükçe Dilini tasiye ederim. Emminin ihtisas alanına girer :)

Saygılarımla.

Yok Abi adım forum bekarı bende hanım gördümü :ki::zort: sınıfındayım.Buralarda esip çoşuyorum bakma :D Hala resmiyette bekarım ama fena tırsıyorum bildiğin gibi değil Abi. :p

Yorum bağlantısı
Serap Tapan

Tek bir formülü var bu işin.Kimse kimseyi değiştirmeye çalışmasın,bide bu kadar eşlerinizden korkmayın yahu :=))

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aslında daha öncede dediğim gibi, anlamak çok basit, anlaşılmayacak bir şeyi yok, bizden daha duygusallar, o yüzden her söyledikleri yada yaptıkları başka birşeyle bağlantılı, mesela hanım tuzluğu veririmisin dersem bu ne demektir? Tuzluğu ver değilmi? Kadın bunu nasıl anlar? Hımm tuzluğu istedi, demekki yemek tuzsuz olmuş, beğenmedi söyleyemedi benden tuzluk istedi, ühü ühhhüüü bunun gibi örnekler çoğaltılabilir, yapılması gereken bu mantığı kavramak ve ilgi gösterme seviyesinin dengesini iyi ayarlamak, ben evliliğimin ilk yıllarında bocalamıştım, şimdiyse ufak tefek şeyler olsada durum gayet iyi Allah' a şükür :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Serap hanım erkekler değil ki değiştirmeye çalışan :unsure2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aslında daha öncede dediğim gibi, anlamak çok basit, anlaşılmayacak bir şeyi yok, bizden daha duygusallar, o yüzden her söyledikleri yada yaptıkları başka birşeyle bağlantılı, mesela hanım tuzluğu veririmisin dersem bu ne demektir? Tuzluğu ver değilmi? Kadın bunu nasıl anlar? Hımm tuzluğu istedi, demekki yemek tuzsuz olmuş, beğenmedi söyleyemedi benden tuzluk istedi, ühü ühhhüüü bunun gibi örnekler çoğaltılabilir, yapılması gereken bu mantığı kavramak ve ilgi gösterme seviyesinin dengesini iyi ayarlamak, ben evliliğimin ilk yıllarında bocalamıştım, şimdiyse ufak tefek şeyler olsada durum gayet iyi Allah' a şükür :D

tecrübeli koca, tuzluğa kendi uzanır ki zaten o tuzluğu da tuzu kendi doldurmuştur ki zaten doldurduğu tuzu kendisi giderek almıştır ki zaten evdeki tüm eksiği gidermek için alışveriş yapmıştır ki zaten 5 yıldır mandaline sevmeyen karısının canı, gecenin dokuzunda mandalina çektiği için gittiği marketten almıştır :rofl:

değiştirmeye hiiççç çalışmıyoruz ki zaten değiştirmek için önce stabil bir yapı gerekir karşımızda ki zaten biz sadece buzdağının üstünü görebiliriz hanımlarda ki zaten onunda %10 nu anca anlarız................

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Şu son birkaç saatte anladım ki ; Atıp tutmanın alemi yok , bükçe'yi öğrenmem lazım benim. :D

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Erkek nasıl peki; karnını doyur,tv kumandasını ver her şey tamam :D 2+2=4 kadar basit yani..

Ha birde bilgisayarını ver tabi fordcluptr için lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

anlamaya çalışmayın.

sadece sevin.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Şanzıman gibidir, kapalı kutu, arıza bulunamaz.

hemde otomatik şanzıman gibi. bir bağladılarmı otamatiğe aldın başına belayı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Yok Abi adım forum bekarı bende hanım gördümü :ki::zort: sınıfındayım.Buralarda esip çoşuyorum bakma :D Hala resmiyette bekarım ama fena tırsıyorum bildiğin gibi değil Abi. :p

Tahir Hocam foruma üye olanlara dikkat et yenge hanım üye falan olayım demesin senden habersin. Yoksa varya :)

Tek bir formülü var bu işin.Kimse kimseyi değiştirmeye çalışmasın,bide bu kadar eşlerinizden korkmayın yahu :=))

Serap Hanım aslında bizim kimseyi değiştirdiğimiz falan yok :) ama nedensen kadınlar hep eşlerini değiştirmeye çalışmakla uğraşıyor. Yok kıyafet yok konuşma yok davranış vs.. Ama bir süre sonra bakıyor olmayınca kısa devre olup herşeyi bırakıyor. :)

Sizin için korkmayın demesi kolay. Korkan siz değilsiniz :)

Saygılarımla.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tahir Hocam foruma üye olanlara dikkat et yenge hanım üye falan olayım demesin senden habersin. Yoksa varya :)

Yok Abi ya o araba forumu zannediyor burayı :p

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

:biggrin: :biggrin: :bravo: :bravo: :good1: :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sizin geleceğiniz için forum toplantılarına yengeyi getirme ozaman :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

bizde mi var sadece kadınları anlama,yoksa onlarda bizi anlamaya çalışıyor mu?

Ya Abi neyimiz var yemeği ver uzaktan kumandayı ver tv başında uyursa elleme üstünü örtüver bitti :D

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Öztürk27

anlamaya çalışmayın.

sadece sevin.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...