İçeriğe Yönlendir

6000 Cd Çalar Hk.Görüşleriniz.

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Mehmet Pınar
(düzenlendi)

2004 comfort aracıma f1 ghialarda kullanılan 6000 cd rds takmayı düşünüyorum..piyasada 150 tl civarına var bir kaç tane..kullanım açısından çok kullanışlı olmadığını biliyorum.Ancak orjinalliğide bozmak istemiyorum..sizce bu ürünü aracıma taktırayımmı yoksa farklı bir uygulama mı yapayım..bu fiyatlara mp3 çalar bulunup çerçeve ilede takılabilir ..Ne dersiniz orjinalliği bozayımmı,bozmayayım mı?

Bu duvarı badanalamalı,yoksa badanalamamalımı? :D :D :D

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ben çok memnunum. Track çalsa da ses çok güzel çıkıyor. Sizin için iyi bir seçim olur düşüncesindeyim. Ama sizin araçta direksiyon kumdandası yok ise Blaupkuntlar var onlar mp3^de çalıyor ama kumandayla uyumlu değil.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

6000 alırsanız sorunsuz kullanırsınız ama, cd'den müzik dinlemeyi seven biriyseniz, sürekli cd yazmak sizi sıkar.. Radyo dinlemeyi seven biriyseniz, sorun yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Blaupunkt Mp3 leri piyasada bulmak zorlaştı artık..Bulunsada fiyatları 300 tlden aşşağı değil..Ben 6000 cd çaları 150 tlye alıcam bi yerden ..Maliyet düşük yani..Mp3 olmaması önemli değil..Alırım bir cd çantası yaparım track cd leri dinlerim..Orjinallik bozulmaz diyorum..Blau ya 300 vereceğime 400 daha verir navitech işine girerim..Onada gerek yok açıkçası.. az maliyet+cd keyfi+orjinallik.. nasıl?

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

150 lira ise hemen alın bence...

telefonda konuştuk,fiyatta anlaştık banada uygun geldi..bugün ödeme yapıp alıcam.Dünde ghia jantları aldık..Direksiyonu deri kaplatıcaz.Kapı kolları ve çıtalarıda boyatırsak bu iş tamamdır.Aracı ghia ya çevirecem de :D :D :D

link:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-ford-connect-focus-mondeo-orjinal-teybi-68638212/detay/

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

150 TL gibi bir rakama bende mi alsam acaba :exc1:

Uğur sende benim gibi teyp olayını ne yapsam diye düşünüyorsun dimi? :D :D .. Forumda bir arkadaşın navitech montajını merak etmiştim ama onunda montajı ocak sonunu bulur diyordu..Şimdilik erteledim o işi.Ben bu cd çaları aldım..istesersen sana başka bir link var onu vereyim..O da en son 170 demişti ama iyi bir pazarlık yaparsın..işte link :

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-ford-6000-cd-calar-67993764/detay/

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

bendede var bi tane 200 e satılık :D :D şaka bi yana takip et düşüyor bu paralara.. pazarlık içinse 2005 trendlerde olan modelinin fiyatını söyle..zaten onlarda 200 filan gibi..çok yararlı oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Hayırlısı bakalım abi ya kafam bozulursada alırım bi tane FM transmitter bakarım keyfime. :biggrin: Malum yaza nişan düğün var araba için birçok şeye karar verip caymaya çok müsaitim :spiteful:

düğün nişan varsa hiç masrafa girme kardeşim..Biz geçtik o yollardan ,adım atıyosun para.Hayırlısı olsun..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Uğur benim aldığım adamın elinde bir tane cd çalar varmış.Bana gelenin naylonu duruyordu üstünde..Daha dokunulmamış bile..sıfır gibi..Eğer istiyorsan aynı fiyattan vericek..Aklında bulunsun kardeşim.

Yorum bağlantısı
Yunus Çözgen

Uğur benim aldığım adamın elinde bir tane cd çalar varmış.Bana gelenin naylonu duruyordu üstünde..Daha dokunulmamış bile..sıfır gibi..Eğer istiyorsan aynı fiyattan vericek..Aklında bulunsun kardeşim.

mehmet bey siz ödemeyi nasıl yaptınız. çünkü istanbuldan almıştınız. bu konuda bilgi verebilirmisiniz. ayrıca aldığınız ürünün düğmeleri falan çalışır durumdamı yada temizmi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yorumda belirttim..Daha naylonu açılmamıştı..Tuşlara ilk ben dokundum..Ödemeyi güvenli ödeme sistemi ile hallettim.İsterseniz sizin adınıza alabilirim.Kargo ücreti size ait olur.

Yorum bağlantısı
Yunus Çözgen
(düzenlendi)

Yorumda belirttim..Daha naylonu açılmamıştı..Tuşlara ilk ben dokundum..Ödemeyi güvenli ödeme sistemi ile hallettim.İsterseniz sizin adınıza alabilirim.Kargo ücreti size ait olur.

Mehmet bey öncelikle teşekkür ederim. kargo ücreti ne tuttu ve nekadar sürede geldi.size zahmet bilgilendirirseniz

tarihinde Yunus Ç&#246zgen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Kargo ücreti 10 tl..Cd çalar fiyatı 170 tl.10 tl sinizaten sahibinden.com kesiyor.Satıcıya 160 tl ulaşıyor.yani siz 170+10 tl kargo ile ürüne sahip olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Uğur Köker

arkadaşlar bana 6000 cd rds lazım;daha doğrusu tuner denilen parçası bozulmuş radyoda sıkıntı yaşıyorum;ama hangi çıkmacıyı aradıysam o parçaya ulaşamadım;mecbur cd çaları yenileyecez;elinde olan var mı?veya satan birini tanıyıp yönlendirecek olan?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...