İçeriğe Yönlendir

Çin'Den Tablet Pc

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Takıldığı için 370 e malolmuş olabilir mi?

Sanmıyorum linkte ürün zaten 186$ nasıl takılmadan gelmiş...Yada takıldı mı? Armağan kardeşim bizi aydınlatıver :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Sanmıyorum linkte ürün zaten 186$ nasıl takılmadan gelmiş...Yada takıldı mı? Armağan kardeşim bizi aydınlatıver :)

Durum şöyle 186$ içinde kargo ücreti de dahil. O sebepten istediğinde ürünün faturasını 95$ olarak gösterebiliyorlar. Gerisi sevkiyat olarak gözüküyor. Takılmadan geliyor.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Durum şöyle 186$ içinde kargo ücreti de dahil. O sebepten istediğinde ürünün faturasını 95$ olarak gösterebiliyorlar. Gerisi sevkiyat olarak gözüküyor. Takılmadan geliyor.

Anladım minik bir alicengiz oyunu yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Anladım minik bir alicengiz oyunu yani :)

Ben yapmadım Çinlilere sordum "Geçer mi Türkiye gümrüğünden?" diye. "Geçer abi ayıp ettin" dediler. "Geçmezse paramı geri isterim" dedim. "Ayıp ettin abi. Biz de öyle şey olmaz. Biz hep burdayız" dediler. İnandık, aldık. :D

EKLEME: Çinliler bu "ayıp ettin" lafını ne kadar çok kullanıyorlarmış ya. Şimdi fark ettim :D İkinci de aybettin değil aşkolsun dediler. Çok pardon :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Arkadaşlar tablet maceram kısa sürdü. Cihazın elektrik sobası üstünde unutulmasıyla ısıdan ekran şişip, kabarıp, çatlamıştır. Çok üzgünüm :( Şans işte...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arkadaşlar tablet maceram kısa sürdü. Cihazın elektrik sobası üstünde unutulmasıyla ısıdan ekran şişip, kabarıp, çatlamıştır. Çok üzgünüm :( Şans işte...

Sağlık olsun..İyikide I pad falan almamışsın ozaman üzüntü çok daha fazla olurdu ..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kesin nazar değdi..Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Sağlık olsun..İyikide I pad falan almamışsın ozaman üzüntü çok daha fazla olurdu ..

Çok sağol abi. Taşınabilen cihazlara o kadar para vermeyi uygun bulmuyorum. Muhtemelen Ipad de almam. Lakin bir daha tablete bütçe ayırabileceğimi sanmıyorum. Bunu zor ayarlamıştım.

Kesin nazar değdi..Geçmiş olsun...

Kesin :(. Sağol.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Çok sağol abi. Taşınabilen cihazlara o kadar para vermeyi uygun bulmuyorum. Muhtemelen Ipad de almam. Lakin bir daha tablete bütçe ayırabileceğimi sanmıyorum. Bunu zor ayarlamıştım.

Seninkinin çok benzerini abimde almış; onunkide bozulursa birbirinize yedek parça sağlarsınız.. ;)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Seninkinin çok benzerini abimde almış; onunkide bozulursa birbirinize yedek parça sağlarsınız.. ;)

Parçaların uyacağını sanmıyorum. Lazımsa benim parçaları göndereyim.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Parçaların uyacağını sanmıyorum. Lazımsa benim parçaları göndereyim.

Yok henüz lazım değil 10 gün oldu ve yeğenim hala bozamadı :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim de 3 gün dayanabildi.

Armağan çok üzüldüm valla. Yazık oldu paraya ve hevese :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Bu tarz aletlere çok para vermemek lazım. 1-2 hafta içinde hevesiniz geçiyor zaten.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Armağan çok üzüldüm valla. Yazık oldu paraya ve hevese :(

Saol sani. Ben de düşündükçe kahroluyorum.

Bu tarz aletlere çok para vermemek lazım. 1-2 hafta içinde hevesiniz geçiyor zaten.

Evet taşınabilir aletlere her türlü sebeplerden dolayı çok para vermeye karşıyım. Bir tek şu apple'ın ekran kalitesini bulamıyorlar. Onu çok beğeniyorum.

Armağan, biraz sakar mısın ne :)

yok abi genelde dikkatliyimdir. Çevremdeki insanlar sakar.

Bu ürün çok dandik. Özellikle ekranı. 10" için 1024x600 çözünürlük çamur gibi görüntü demek

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...