İçeriğe Yönlendir

Bana Bundan Lazım

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Emmi bende 1-2 tane olacak istersen satayım :D

hani meşhur laf varya altın uçlu diye işte ondan:D Sırf altın uçlu ! olduğu için 40TL bende tanesi

Hımm..

Kaç ayar ?

Niye aramadın beni :angry: yok sana soket ....

Kırk kere aradım... Her aradığımda da bende var dedin ama.. Hiç icraat göremedik bu güne kadar...

Bu sebeple diğer sevgili arkadaşlarımdan yardım istedim beyfendi..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kırk kere aradım... Her aradığımda da bende var dedin ama.. Hiç icraat göremedik bu güne kadar...

Bu sebeple diğer sevgili arkadaşlarımdan yardım istedim beyfendi..

Hadi be ordan, bunu sormadın hiç. Hep sigorta köprüsü sordun. Würth arka caddede. Gitmeyeceğim, almayacağım, göndermeyeceğim, uğraş dur.

Kimse göndermesin, sıyırsın kabloları bantlasın, bağlayamasın otomatik far sensörünü :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hem bunlar kablo kesitine göre farklılık gösteriyor, senin araca göre yok, bulamayacaksın :çokfesatadamgülüşüsmileysi:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hadi be ordan, bunu sormadın hiç. Hep sigorta köprüsü sordun. Würth arka caddede. Gitmeyeceğim, almayacağım, göndermeyeceğim, uğraş dur.

Kimse göndermesin, sıyırsın kabloları bantlasın, bağlayamasın otomatik far sensörünü :p

Yaş kaçtı senin... ?

Yüzü gerdindinde bunama belirtileri başlamış :p

Aradım würtcüler casus soket diyor dedim..

Biliyorum dedin, biz kullanıyoruz dedin... Hatta würtcüler arka sokakta da dediydin...

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz
Çağlar Bayur

gidip nalburdan aldım, yorumları okuyunca, çekmeceye koydum tozlansınlar değil mi ama :rofl:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

0.70 kuruşluk şey yüzünden birbirinize girmeyin, Sonra konu dağılıyor gerginlik oluyor diye sitem ediyorsunuz.. :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın

Bıçaklıdır yine o bence incitir. Ayrıca kesiklik de yapabilir.

Kablo kesiti ile uyuşuyorsa telleri zedelemiyor. İçteki metal plaka keskin değil.

0.70 kuruşluk şey yüzünden birbirinize girmeyin, Sonra konu dağılıyor gerginlik oluyor diye sitem ediyorsunuz.. :tongue:

Abi lütfen bu işe karışma. Bana bunak muamelesi yapmasından bıktım. Bıyıkları dökülüyor hala bana sataşıyor ya.

Gidip nalburdan aldım, yorumları okuyunca, çekmeceye koydum tozlansınlar değil mi ama :rofl:

Honda'ya ilave xenon takınca kullanırsın...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Honda'ya ilave xenon takınca kullanırsın...

iş mercekte, 20 TL lik ampulun önündeki cam adam gibi olunca, karşıdaki kaldırıma çıkıyor, fara bakan tilki gibi oluyor.....

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

bende çektim hemen mavi ve kırmızı sarıya gerek duymadım çok kalın sarı.

125qv.jpg

Demekki 19 kuruşa alıp 50 kuruşa satıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
gidip nalburdan aldım, yorumları okuyunca, çekmeceye koydum tozlansınlar değil mi ama :rofl:

Hıhı.. Lazım olur dursun orda :)

Demekki lazım olduğunda emmiyi arayacağız artık :p

70 kuruş :p

Kargoya karışmam :)

kargoya gelmez bunlar erir yolda

Hava soğuk, kuzey yarım küredeyiz, bişey olmaz :)

Kablo kesiti ile uyuşuyorsa telleri zedelemiyor. İçteki metal plaka keskin değil. Abi lütfen bu işe karışma. Bana bunak muamelesi yapmasından bıktım. Bıyıkları dökülüyor hala bana sataşıyor ya. Honda'ya ilave xenon takınca kullanırsın...

1- Aradım takım çantamda bile var dedin...

2- Aradım benim plaket yaptırdığım yerin yanında var dedin..

3- Bugün aradım.. Nasıl kıvırsam ki dedin :D

Diyecek bişey bulamıyorum Oktay :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

1- Aradım takım çantamda bile var dedin...

2- Aradım benim plaket yaptırdığım yerin yanında var dedin..

3- Bugün aradım.. Nasıl kıvırsam ki dedin :D

Diyecek bişey bulamıyorum Oktay :p

Eline su dökemem ben... :)

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
vay beaa , ay sonu rahatlığa bak, yapıvermiş ödemeyi $

Yok be.. yine size kıyamadım..

Servet de almaya gitmiş de alma dedim... 9,5 liraya kargo dahil aldım ben.. İstanbul'dan sen kargoya versen 7,5 liraya gelir...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aldın tamam da, teslim adresi olarak zaten İstanbul yazmadın mı :seytan:

Hehe.. Karabük'e gidiyordu son anda düzelttim... :)

En son Zafere bişey almışım.. şiping adresi olarak onunki kayıtlı kalmış..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...