İçeriğe Yönlendir

Galaksy S I9000 E Dondurmalı Sandwiç

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Arkadaşlar malum samsung hala biz galaksi S kullanıcılarını gingir ile oyalıyor. 2.3.6 dan sonra sürüm çıkmadı ve icecreamsandwich i muhtemelen açmayacak. ama sürekli takip ettiğim XDA da vatandaşın biri İCS 4.0.3 ü galaksi S e flashlamayı başarmış. Bu yüklemeyi üyesi olduğum bu forumdan faydalanarak yaptım. kurulumu yeni tamamladım ve telefon gayet stabil çalışıyor.

İlgilenenlere duyrulur

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

yiyecek birşeyler var diye konuya girdim ben de :rofl:

Aynen Çağlar abi :D Elime kalemi de almıştım yazarım tarifi diye :hahahoho:

Aç mısınız KOKOREÇ yollayayım mı :=)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Merak etmeyin, zamzung aldığı tepkiler yüzünden konuyu tekrar değerlendirecekmiş, yani ekmek arası dondurmanız gelecek demektir :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

:rofl: :rofl: :rofl:

akşam akşam benim de canım dondurma çekti şimdi :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Ice cream çok merakla bekleniyor ancak bu sürümün asıl önemi görsellikten çok çift işlemcili telefonların işlemci performansını optimize etmek gibi bir fonksiyonu mevcut. Bu da daha efektif kullanım, daha az pil tüketimi demek. Ancak Gingerbread'e göre görsel farklılılar konusund sizden bilgi almak isterim.

Saygılarımla.,

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nexus testlerde bu sürümle s2 yi tokatlamış, demekki çift çekirdek uyumu sorun hallolmuş.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu ne ya gece gece zencefilli çörek dondurmalı börek :angry: hadi bakalım kim kandıracak çocukları bu ortam sanal diye :unsure2::fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

:rofl: :rofl: :rofl:

akşam akşam benim de canım dondurma çekti şimdi :D

Hayırdır yengeler açmı bıraktı sizi.

Yoksa aşmı eriyorsunuz? :ahci::hahahoho:

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

screenshot2011122923085.png

screenshot2012010223074.png

screenshot2012010223075.png

screenshot2012010223081.png

screenshot2012010223082.png

screenshot2012010223083.png

screenshot2012010223093.png

screenshot2012010223095.png

screenshot2012010223101.png

screenshot2012010223103.png

Resimlerden de anlaşılacağı gibi görsel tamamen farklı. Değişik bir auncher kullanılmış. Kurulumu zaten kendi kerneli ile birlikte yapmanız gerekiyor yoksa ICS çalışmıyor. Gelen kernel de overclock özelliğine sahip ve 1.3 mHz e kadar destekliyor. CPU programlarını kullanarak 1.3 mHz hıza overclock etme şansınız var. quadrant puanları gayet iyi. performans olarak da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Costum rom larda sık sık karşılaştığım kapanma hatası bile vermedi şimdiye kadar. tek sıkıntısı kamera modu biraz basitleştirilmiş. Ginger da çekim modu çok daha fazla iken bunda biraz kısıtlı. ICS nin kendi özelliğinden mi yoksa I9000 e çakma olmasındna mı onu bilemiyorum. Bir de yüklemesi biraz meşakkatli olduğu gibi yüklendikten sonra bir çok uygulamayı marketten veya kendi app yedeklerinizden kurmanız gerekiyor. örneğin dosya yöneticisi yok. onun yerine root explorer kullanıyorum ben.

Ancak görsel açıdan tam anlamı ile beklentilerimi karşıladı. menü animasyonları vs. çok hoş

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Nexus testlerde bu sürümle s2 yi tokatlamış, demekki çift çekirdek uyumu sorun hallolmuş.

:i-ih: :i-ih:

screenshot2012010223254.png

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Valla bende dondurma lafını duyunca hemen konuya daldım,abi boşver ya bu cpu,ıcs işlerini,bu işler layloncu saninin işleri,hazır kulüp üyesi olmuşken,şöyle güzel bir yemek tarifi söyle bize :)

Onur bildğim tek yemek yumurta ve türevleri :D

üniversitede okurken evde bir ara tek kalmıştım yaklaşık 1 ay kadar. yumurta yemekten nerdeyse bende yumurtlaycaktım. başka bir yemek beceremiyorum. Ama yumurtanın kralını yaparım :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Telefon tuş görseli hariç diğer görseller güzel olmuş. Farklı bir havası var. Detaylar için teşekkür ederim Ertan Bey.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...