İçeriğe Yönlendir

Toyota Corolla Elegant 1.4 D4D Yarı Otomatik Hakkında

Ayhan Şentürk

Recommended Posts

Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Forumumuzun üyesi olan Aykut Tunguç arkadaşımızda 198.000 km'de 1.4 tdci fiesta bulunuyor ve aracını satıyor. Yeni araba olarak Toyota Corolla Elegant 1.4 D4D Yarı Otomatik bulmuş fakat bu araç hakkında bilgimiz yok. Sizlere bu konu hakkında danışmak istedik. Nasıldır nedir, sorun çıkartırmı ? Fiyat uygunmudur ?

Aykut bey iş yoğunluğundan dolayı foruma çok fazla giremiyor.

Alınacak olan Coroola 2009 model 67.000 km'de, 34 bin TL isteniyor.

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Varol Güner

fiyatı uygun bence geçen yıl aralık da babam 2010 d-4d elegant ı 41 bin tl ye aldı.20 000 deydi araba.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bence Corolla'nın fiyatı iyi. Fiesta kaç para? :tongue:

Fiestada 20 civarına giderecek sanırım. 2007 model, sıfır alındı diye biliyorum. İlk sahibi Aykut abi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yiğitcan' ın arabasından galiba en net cevabı o verir ama bir kaç sohbetimizde çok memnun olduğunu söylemişti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

mmt fiesta asm gibi vites geçişlerinde kafa sallar geçişler hissedilir, fiesta zamanında auris ile ilgilenmiş deneme sürüşü yapmıştım güzel araç ama yarı otomatik araçlar biraz düşündürücü benim için asm fiesttadan sonra

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Km. ve fiyata bakınca o araba normal değil.

Abi gayet normal , yeni makyajlı kasanın comfort modelleri 45 ten müşteri buluyor .

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

2009 Corolla Elgantım var düz vites benzinli 45 binde 38 bin tl desem havada kaparlar... Bu corollanın fiyatında ters bir şey bence iyi araştırılmalı...

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Abi gayet normal , yeni makyajlı kasanın comfort modelleri 45 ten müşteri buluyor .

Ali 2 ay araba aradım niyetim buna benzer bir şeydi ilk etapta, elegant dizel eli yüzü biraz düzgün olanları 39-40 tan aşağı vermiyorlardı.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

En temizinden full focus verelim :biggrin:

Almamış olaydık iyiydi. :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ali 2 ay araba aradım niyetim buna benzer bir şeydi ilk etapta, elegant dizel eli yüzü biraz düzgün olanları 39-40 tan aşağı vermiyorlardı.

Abi neredeyse sıfırından yüksek fiyatlara satacaklar , son zamanlarda nasıl oldu bilmiyorum ama 2.el piyasası Toyatanın arttı :unknw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...