İçeriğe Yönlendir

Bizde Tüplendik Sonunda:)

Ali Emre Arslan

Recommended Posts

Ali Emre Arslan

Arkadaşlar dün aracı teslim aldık . Biraderin bordo mondeosu artık lpgli brc my11 kiti takıldı.İzmirde SBT bayisinde.Şimdilik bir lamba falan yanmadı inşallah yanmazda . Ama bir sorun var biradere aldığımız mondeonun vizesi 2013 ün 10. ayına kadar valla şimdi ruhsata işletsekmi işletmesekmi kararsız kaldık. Trafikten bir arkadaşa sordum eskisi kadar sorun yaratmıyoruz dediler uygun bir dille derdini anlatırsan ceza bile almazsın dedi ama şimdi tüpü taktırdık masraf oldu zaten en pahalı benzini iteliyorlar bize birde ruhsata işletmek için 250 kağıt harcamak içimden gelmiyor muayenesi olmasa mecburuz ama 2013 .10 ayıda kısa bir zaman değil

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Fatura proje alındıysa 1 ay içinde işletilmesi gerekir diye hatırlıyorum. Ben fatura proje almadan 18 ay işletmedim. Bir sıkıntısı da olmadı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun.Ruhsata işletmeniz taraftarıyım.Denk gelmez gelmez size denk gelir...

Yorum bağlantısı
Misafir

Proje ve fatura tarihini umarım konuşmusunuzdur Eğer işletmeyecekseniz Almayıp işleteceğiniz tarhie yakın bi zamanda almanız gerekli...

Bende taktırmayı düşünüyorum bende işletmiyicem ne yalan söyliim:)

Bu arada ne kadara takdırdınız?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun.Ruhsata işletmeniz taraftarıyım.Denk gelmez gelmez size denk gelir...

Cezası ne kadar bilmiyorum ama ilk seferde araç bağlanmıyor. İkinci seferde ise araç bağlanıyor. Bence sızdırmazlık yapılıp (kontrol amaçlı) beklenebilir. Tabii fatura ve proje alınmadıysa.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Lpg montajını yapan yer kapanır, taşınır veya sahibi değişebilir. Polis ceza yazabilir. Lpg kitinde arıza olur garantiden sorunun giderilmesinde sorun yaşarsınız v.s.

Bence riske girmeden alın faturanızı projenizi ve ruhsata işlettirin. Kafanız rahat olsun ;) İyi günlerde kazasız belası kullanmanız dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Serkan Gümüşdağ

İşletmeyin bence. 2013 10 aydan önce ruhsata işletirsiniz hemde aracın muayenesini yaptırırsınız. Ben olsam işletmezdim.

Yorum bağlantısı
Ali Emre Arslan

1500 tl ye takıldı.Valla taktırdığım yer kapanacak bir yer değil 2a nın ilk bayisi izmirdeki ama kararsızım hala bakalım fazladan belki bir extra gelir parayı oraya harcarız sağolun

Yorum bağlantısı
Misafir

Polise yakalandım yakalanıcam stresini çekmektense bence en iyi işletmek. Kafanız rahat şekilde binersiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...