İçeriğe Yönlendir

Kedi-Kedim-Kedin

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Yusuf Alper Gül

Merhabalar arkadaşlar

Ben daha önce yıllar yılı köpeklerle birlikte yaşamış olan ve kedilerden nefret eden bir insandim. Eylül ayı sonlarında arkadaşımın kedisi yavruladi, 5 tanesini satti 1'ini bana vermekte ısrar etti ve aldim. Sokaklarda köpeklerle yaşayan biri olarak inandırıcı gelmese bile kediden nefret etmenin üstüne bir de korkuyordum :)

Gel gelelim sonuca. Bu kedi beni ciddi mana da derinden etkiledi :) eve hangi şartlarda gelirseniz gelin onun kafasi her daim güzel ve sizin modunuzuda hemen değiştiriyor. Mırıldanıyor kucaginiza atlıyor yalıyor ediyor oynuyor yani kafa dagitmak için birebir. Ayrıca beni terbiye ettiginide soyleyebilirm. Yaptıgı yaramazlıklar sonrasinda ilk başlarda aşırı tepki veriyordum(köpekten kalan bir alışkanlık.) Ama kedilerin kişilikleri başkaları tarafindan şekillendirilemiyormuş. Ne isterse o yani! Bu özelligide beni benden aldı. Günahsız bir yavrucaga sırf gücüm yetiyor diye zorla birşeyler yaptirmamam gerektigini bana ögretti.

Kısacasi yalnız kalan veya yeni evli arkadaşlara bir çocuk antremani olmasi acısından herkesin bu hayvancıkları ailesine katmayı bir düşünmesini isterim.

Konuyla ilgili sorusu olan arkadaşlar olursa cevaplayabilirim

Bizim oglanin bir kaç fotografiyla veda ediyorum :)

kedi1f.jpg

kedi2s.jpg

kedi3.jpg

kedi4v.jpg:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

sert bakıyo ama çok sevimli.. :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Biraz köpek ekolüyle yetişti o sebeple kişilik bunalımında :) yoksa sevgi pıtırcıgıdır masaj yapmayı bile ihmal etmez :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Meaaaşalllaaah :)

Çok şirin, kendi baktığım kediyi hatırlattı.

HAkan Tarım'ın da kedisinin fotolarını bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Abi bi ben alışamadım şu kedilere.Bİr türlü sevemiyorum.Bene köpekler çok daha tatlı ;)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok sevimli maşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Herkese cok teşekkürler güzel yorumları için.

Abi bi ben alışamadım şu kedilere.Bİr türlü sevemiyorum.Bene köpekler çok daha tatlı ;)

Üstad ben de bundan 3-4 ay oncesine kadar boyle dusunuyordum ama kendi kafasina gore hareket eden, fikrileri hiç değişmeyen, eğitilmeyi reddeden, kendi kendine her zaman yeten, asi bir hayvan. bu sebepten oturu kediyle kopek bambaşka bir yerde. Kedide senden bagimsiz biri var evde, köpeği kendin yaratiyorsun adeta. :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Kızıştığında da yorum alalım :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Maşallah çok sevimli ya başlığı görünce yeni bir Adnan hoca vakası mı diyordum bu sevimli kerata çıktı karşıma gerçi adnan hocanın kilerde çok sevimli :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çok tatlı..Ben de var iki tane kedi.Birisi van birisi siyam.Siyam olanı kendini köpek sanıyor..Kedi besleyecek olanlara siyamları kesinlikle tavsiye ederim.Çok akıllılar ve evciller.Van kedisi aman aman çok tehlikeli bir hayvan :) Acayip hırçınlar.Beyaz renkli albino olan kediler hep aynı hırçınlıkta güzelliklerine kanmayın bakması çok zor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Meaaaşalllaaah :)

Çok şirin, kendi baktığım kediyi hatırlattı.

HAkan Tarım'ın da kedisinin fotolarını bekliyoruz :)

Hakan ın kediyi görürsen korkarsın :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hakan ın kediyi görürsen korkarsın :D

O kedi mi ya ? Hakan Abi bile ''Bizim dana '' diye bahsediyor :D kurbanda 7 kişi ortak olsa kurtarcak :D :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gördüm fotolarını ya, panter mübarek :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Benimde çocukluğumdan beri hep vardır kediler, geçen kış şirkette bulduğumuz yavru 1.5 yıla yaklaştı bizimle, gerçekten bazen iş çıkışında evde iple falan oynuyorum, saklambaç oynuyoruz (ben saklanıyorum o buluyor, o saklanıyor benim bulmamı bekliyor) zaman geçiyor. Ama çok yaramaz, laf falan dinlemiyor, o ne diyorsa o :D 5.8 kg şimdiden.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...