İçeriğe Yönlendir

Dacıa Lodgy

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Mustafa Özcan

Tasarım olarak güzel.Bİrde iç dizaynına bakmak lazım.Ben Dusterın içini hiç beğenmedim şahsen... :p :p :p

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

bana biraz bidon gibi geldi. :nea:

bencede...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

30bin TL den başlar derim, düplüsü

abs klima 2 hava yastığı standart olsun :p tam tr aile arabası olur o zaman.

vay bee bi sene öncesine 30 bine ne arabalar alınırdı :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2010 aralığında benzinli focus 2.5 27-28 bine alınıyordu, vay be hızlı bir güncelleme olmuş, ama 2011 de de satışlar rekor kırdı, demek ki neymiş, pazarlamacılar bu işi biliyormuş.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Biraz da yerden yüksek olur ise tam Türkiye şartlarının arabası olur,40 a da satar 45e de.

Yorum bağlantısı
Fatih Öz

Duster'ı 4x4 versiyonu ile başarılı bulmuştum. Logan sedan da hitap ettiği kesime göre başarılıdır. Bu da güzel olmuş, geniş aile araçları bana da hitap ediyor. Fiyat benzinli araçlarda 37 bin tl, dizeller 44 bin tl'den satışa girer :D Dacia, Renault markası altında iyi çıkış yaptı, tabiki kalitesi düşük ama kullanış ve ulaşılabilirliği ile piyasada bir yer edindi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Uzun

Yoksa fransız lar iç dizayn yapmayı mı öğrenmişler. :shok:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fena durmuyor.Fiyat ne bilmiyorum ama abartacaklarını pek sanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

İçini fiat mı yapmış bunun? Malzemenin dandikliği ta burdan anlaşılıyor ama tasarım punto evoya o kadar benziyor ki..

Yorum bağlantısı
Serhat Kaptan

arkadaşlar araç çok hoşuma gitti türkiyeye giriş tarihini bilen varmı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Duster gibi zayıf bir bidon olmuş buda, bu paraya bu kadar olur elbet, az paraya idare eder sınıfta araç, bence iş görür.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Full donanımı dışında pek göze hitap etmiyor.Ancak full donanımla aracın çehresi ve havası bambaşka olmuş.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

fiyatı uygun olursa full paketi hoş görünüyor..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sani Gerşon

Otomobil ruhsatlı Kangoo üretilmediğinden artık, ticarilerde kiralanamadığından, sanıyorum bu araçtan kiralayacağız şirkete.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Otomobil ruhsatlı Kangoo üretilmediğinden artık, ticarilerde kiralanamadığından, sanıyorum bu araçtan kiralayacağız şirkete.

memnun kalırsınız bence, yükleme ustası diyorlar testlerde

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

memnun kalırsınız bence, yükleme ustası diyorlar testlerde

Kangoo kadar yüksek olmasa da, bagaj hacmi %10 küçük olsa da otomobiller arasındaki en yüksek hacimlilerden biri.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...