İçeriğe Yönlendir

Ford Bayii

Burak Sarıkaya

Recommended Posts

Burak Sarıkaya

0 km C max bir araç almayı düşünüyoruz Pazar günü Ankara otokoç ve tanoto ile görüştüm ama tam karar veremediğimizden kesin bir pazarlık yapamadık Tan oto dizel titanium x paket+metalik boya+otomatik park sistemine 64500 fiyat verdi oto koç da 66000 fiyat verdi. Diğer bayiler(altınsoy başer turoto) ve bu iki bayii hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyim? Ankara ya yakın iller de olur eğer önerdiğiniz varsa iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sıfır araba, bayi için görüşün nasıl bir farkı olacak, rakamdan başka?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O an ki stoğun durumuna göre fark eder, her zaman ucuz bir bayii yoktur, şans işi ki zaten şu anda sorulan araca, en pahalı rakamı otokoç vermiş.

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

sıfır araba, bayi için görüşün nasıl bir farkı olacak, rakamdan başka?

çağlar bey fiyatın yanı sıra bazen ufak tefek hasarları boyuyolarmış diye duydum tek korkum bu

size tavsiyem samsun otokoçtan fiyat alın,ben focus alırken ankaradaki tüm bayilerden daha ucuza aldım

bayiye gitmeden de telefonla fiyat verebilirler mi uygun olarak

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

ben aracı mı telefonda satın aldım

bende bi arayıp görüşeyim öyleyse teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ufak tefek hasarın oluştuğu arabalar, ayıplı mal olarak faturalandırılır ve satılır, duyduğunuz kadar kolay ve günlük işler değildir bunlar. Vesile ile merak ettim, fabrika üretim bandının oralarda bir kaza olsa, çamurluğu çıkarılıp başka çamurluk takılsa ne derdiniz bu konuya?

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

ufak tefek hasarın oluştuğu arabalar, ayıplı mal olarak faturalandırılır ve satılır, duyduğunuz kadar kolay ve günlük işler değildir bunlar. Vesile ile merak ettim, fabrika üretim bandının oralarda bir kaza olsa, çamurluğu çıkarılıp başka çamurluk takılsa ne derdiniz bu konuya?

öyle bir durum olursa tabiki birşey demem. Tanıdık bir avukat arkadaşımızın baktığı bir dava vardı bir bayan ankara da opel astra alıyor araçta iki parça boya varmış ve bu söylenmemiş satılırken. Üstünde durduğum konu bu. Bir de hafta sonu tanoto da showroom da bir araç vardı ön tamponunda 5 cm civarında bir çizik vardı bu araç nasıl bir muamele görür satılırken? çok soru sordum ama birşey daha soracağım showroom da sergilenen araç ile showrooma hiç girmeyen araç arasında fiyat farkı olur mu teşekkürler

Yorum bağlantısı
Misafir

Burak bey:

Aracın showroom'da teşhir edilmesinin ne sakıncası var? Hatta bir üyemiz Plaka epa sanırım, fuar aracını satın aldı. Fiyatı uygun olsun teşhir aracı olmasını size hiç bir sorun teşkil etmez. Kaldı ki bu kadar boyaya takılmayın, ben alırken aldığım fiyata bakarım. Kargoda hasar görüp 1-2 parça boyanan araç sözüm ona sıfırından 3-5 bin aşşağıya olduğu an işlem bitmiştir. Başımdan geçen bir olayı söyliyim, aracı boyasız aldım eskiden bende boyaya takardım artık hiç takmıyorum. Kondisyonu iyi şaşe direkleri düzgün olsun komple boyalı ikinci el bile alnabilir. Sıfır aracıma park halinde vurup kaçtılar, bende boyattım. İki parça boyalı şekilde sattım. Şimdi düşünüyorumda keşke showroomda onarılan araçlardan alsaymışım. Bu kadar dert etmeyin sonuçta bizimle yaşayacak değiller. Çağlar abinin dediği gibi ayıplı mal olarak satılan araçlara da tü ka-ka diye yaklaşmayalım. Zira boyasız aracınız sokakta dururken bile çarpılabilir. Araba almak satmaktan çok daha zor Allah sabır versin. ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Altınsoyda "çingene pazarlığı" işleyen yöntemlerden biridir. Eski esnaf olduklarından,peşin alımda dişe dokunur indirim gibi güzellikler yapıyorlar. Tabi her şey stok durumuna bağlı.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Telefonla pazarlık yapıp gerçek fiyat alamazsınız.Bayiler arasında fiyat üzerine bir centilmenlik anlaşması var Ankara da.

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

Sizi tanımam ama bir yardımımız dokunursa tan otodan yardımcı olmaya çalışırım,siz kimle görüştünüz tan otoda,çetin,özgür,ahmet abi ?

özgür bey ile görüştüm oradan alacak olursak size ulaşacağım teşekkürler

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

ödemeyi peşin mi, kredilimi düşünüyorsunuz. kredili olunca fiyat değişiyor çünkü. yanlış anlamadıysam yukarıdaki 64,500.tl. peşin, 66,000.tl ise kredili fiyat sanırım.

iki fiyat da peşin fiyat

Anladım,şimdiden hayırlısı olsun diyelim .

teşekkür ederim ibrahim bey konu ile ilginize

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Balıkesir Akoto da, ciddi indirimler yapıyor. Ancak sanırım size biraz uzak kalacaktır.

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

Kredili neden düşünmüyorsunuz kredili yaptırırız gerekeni,ama peşin tabi daha farklı olur .

ibrahim bey peşin olsun ödeyeyim bitsin diye düşünüyorum

64,500- iyi rakam. Mersin'dede aytozu gri için sizinkisine yaklaşık bir rakam aldım. peki beyaz niye düşünmüyorsunuz. 64 e alırsınız. çokta şık duruyor Cmax larda

biraz parlak olsun istedim ondan metalik düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

Balıkesir Akoto da, ciddi indirimler yapıyor. Ancak sanırım size biraz uzak kalacaktır.

necat bey teşekkür ederim baya uzak bize ama yinede aklımın bi köşesinde kalsın

bugün akşam turoto ile görüştüm aynı araca plaka ve ruhsat masrafları hariç 62700 fiyat verdiler renk de gece gri çok iyi geldi bana

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...