İçeriğe Yönlendir

Aman Dikkat! Kendi Çocuğu Da Olabilir +18

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

İşin en kötü tarafı çocuk tam teker hizasında kalmış :( Galiba ölmüştü bu çocuk Allah kimseye hiç bir şekilde böyle bir hadise yaşatmasın.

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Çocuk olması ihtimali en kötü ihtimal. Sorumluluk ebeveynde de olsa bizlerin herşeyi düşünmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çocuğu olanın izlerken göğsü daralıyo. Allah kimseye göstermesin böyle acılar...

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Bu annenin var ya :angry: Cadde zaten vızır vızır araba kaynıyor.Ne halt ediyor bu sırada :angry:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bİnanın bahçesinde arabaların yanında çocuklar oynuyor. Arabaya binmek için giderken kaç çocuk var sayıyorum, arabaya bindikten sonra sayıda eksik yoksa gaza basıyorum.

Bir keresinde arabaya bindim, geri vitese taktım, çocuğun teki arkadaşlarına kaş göz işareti yaparak benim arabanın arkasına doğru saklanıyor ama benim gittiğimi görüyor. Aklı sıra beni korkutacak. İndim bi güzel kalayladım, bir daha da yapmadı.

Aslında bu sadece park halindeyken olacak şey değil. Bİnaların arasında araba kullanırken çok yavaş gitmek gerekiyor. Birden kenarda park etmiş arabanın yanından ok gibi fırlıyorlar. Allah göstermesin çok acı şeyler olabilir.

Ben hep şunu söylerim ; Sokağa fırlayan topun peşinden bir çocuk,sokağa fırlayan her kedinin peşinden de başka bir kedi gelebilir.Önünüzden bir top veya kedi geçerse mutlaka yavaşlayın..

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

İçim cızladı..

İnşallah durumu kötü değildir.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Akıllılık etmişsin. Ben izledim. İyi halt ettim. Neden koyuyorsunuz böyle şeyleri ya? Tamam dikkat ederiz ama aynı yaşta çocuğum var. Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.

Paylaşan ben olduğum halde, ben de sonuna kadar izleyemedim. Ancak çok genç tecrübesiz arkadaşlar olabilir, dikkat çekmek amaçlı paylaştım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

internet: en güvenilir bilgi kaynağı, çinde sabit kamera duracak, önü açık olacak, sürücü net şekilde gelip bindiğini göreceğiz, sonra çocuğu ezdiğini göreceğiz, hafif sallantıyı hisseden sürücü duracak, koşarak çıkacak ve direkt sağ arka tekerleğe gidip bakacak :s

vesile ile, önüme doğru koşan çocuğu gördüğümde, tam gaza basmak sureti ile, çocuğun sadece ön çamurluğuma yandan koşarak çarpıp geri sekerek yere düşmüşlüğü var, arkasından koşarak gelen babasının da çocuğa 5 kardeşini tanıştırıp bana teşekkür etmişliği, ne gaza basıyon lem diye girişebilirdi de, ama o an çocuğu kurtarmış olduk sanırım; yoldaki en dikkat edilmesi gerekn husus, yürüyen insanlar, çukur/duvar önemsiz oralara kayıtsız girerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Gümüşdağ

Acaba çocuk yaşıyor mu. İnşallah yaşıyordur.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Benzer bir hadise..

http://www.sonsayfa.com/Haberler/Yerel-Haber/Bursa/Kamyon-cocugu-boyle-ezdi-205202.html

Ülkerin bölge bayiliğini yapan arkadaşımın araçlarından biri. Şoförü içeri girdi, arkadaş daha hala kendine gelemedi. :(

Bir dünya malı mülkü gitti. Kader..

Herşey 10 saniye de değişiveriyor. Bu kaza olmasaydı ne hesapları vardı ama hiçbiri olmadı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Benzer bir hadise..

http://www.sonsayfa....zdi-205202.html

Ülkerin bölge bayiliğini yapan arkadaşımın araçlarından biri. Şoförü içeri girdi, arkadaş daha hala kendine gelemedi. :(

Bir dünya malı mülkü gitti. Kader..

Herşey 10 saniye de değişiveriyor. Bu kaza olmasaydı ne hesapları vardı ama hiçbiri olmadı.

Çok üzücü görüntüler :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...