İçeriğe Yönlendir

Zengin Ülke Olmak Bu Olsa Gerek

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Acar

30-40 yıl sonra benzin bitince, ya da petrole olan bağımlılık azalınca da porşe onlara binecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

adamlar ne yapsınlar kardeşim. Katarda cümle alem arabanın en babasına binerse vatandaşın arabasının peşinden ya porşeyle yada ferrariyle kovalamak lazım. halen bu adamlar nasıl bu kadar zengin oldu anlayamadım doğrusu. bu iş sadece petrol işine benzemiyor. bildiğimiz pek çok petrol ülkesi var ki: durumları içler acısı. ama bu Katarın işi başka.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Katar'da Türk okulu var mı acaba? Tayin isteyesim geldi. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

bizde sıra sıra toroslar vardı zamanında. Hatırlarmısınız yol kenarlarında sahte toros resimleri tepesinde ışıklar :)

Yorum bağlantısı
Kasım Atlı

Valla insanın oraya yerleşesi geldi.... :good1:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

30-40 yıl sonra benzin bitince, ya da petrole olan bağımlılık azalınca da porşe onlara binecek.

Araplardaki rezervler 30-40 yılda bitmez.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

halen bu adamlar nasıl bu kadar zengin oldu anlayamadım doğrusu. bu iş sadece petrol işine benzemiyor. bildiğimiz pek çok petrol ülkesi var ki: durumları içler acısı. ama bu Katarın işi başka.

kişi başı milli gelir 90.000 usd.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

Valla zengin olsam orada dinleyeceğim parçayıda buldum :D En kralından birde çol canavarı aldımı tamam :)

Mekanlar tanıdık mı ?

tarihinde Ali Gürsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ben Dubai'de işe başlarsam;burada açacağım konuları bir hayal edin..(Mazda rx7'mi aldım, STI WRX'imi boyattım, İlk Jaguar'ımı Aldım, XKR yi satıp XKR-S aldım vs. vs.. :D )

Yorum bağlantısı
Misafir

kişi başı milli gelir 90.000 usd.

:shok: canım ülkemde kişi başına düşen borç miktarı abi bu :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Oraya gidip işsiz kalacak tek kişşi Çağlar abi o zaman... kimse arabasını yaptırmaz gidip yenisini alır... :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Oraya gidip işsiz kalacak tek kişşi Çağlar abi o zaman... kimse arabasını yaptırmaz gidip yenisini alır... :)

O da hatunları cilalar, boyar, diliyle parlatır :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

O da hatunları cilalar, boyar, diliyle parlatır :crazy:

nasıll yaniii :D

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Özgür Temiz

suan ordayim adamlar aksamdan arabayi acik birakiyolar klima acik sabah soguk bicimde biniyorlar :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...