İçeriğe Yönlendir

Ford Technical Information System

Batın Kırat

Recommended Posts

Batın Kırat
(düzenlendi)

Öncelikle herkese merhabalar,

boş zamanlarda aracımı daha iyi tanıyabilmek ve elimden gelen ufak tefek işlerini halledebilmek amacı ile internette 1 aydır yaptığım araştırma neticesinde ford c-max için 2 farklı sitede FORD TIS ( Ford Technical Information) bulup indirdim fakat her ikiside zip ten çıktığında hata verdiği için açılmadı. bunu nerden ve nasıl temin edebiliriz, bu konu hakkında bilgisi olan burada paylaşırsa çok memnun olurum. Ayrıca "Ford TIS ile Ford Repair manuals" aynı içeriklere sahip mi?

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vahit Bolat

Sen hangi ara fordcu oldun kardeşim, :nazar: hayırlı uğurlu olsun kazasız ve cezasız günlerde kullan arabanı.Bu arada dökümanı bulupta arabayımı sökeceksin yoksa! :moil:

Yorum bağlantısı
Batın Kırat
(düzenlendi)

Vay abim benim! demek sende burdasın. bak bak, işin mucidini buldum. hemde gökte ararken yerde buldum. :) eee abi honda'yı sattık, onu kurcalamaya alışmıştım şimdi araba evin önünde duruyo elimde de döküman olmadığı için kurcalayamıyorum. honda nın vardı "manuel repair" kafama göre takılıyordum. ama c max ın hiç dökümanı yok sende varmı manuel repair yada buna benzer teknik döküman? hafta içi yanına uğrarım.bu arada hep uçak motoru sökecek değiliz ya birazda araba moturu sökelim olmaz mı? :p

tarihinde Batın Kırat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Abdurrahman Balaban

Tıs'ı temin edemediyseniz ben adresinize göndereyim...

Bana da gönderir misin?

Yorum bağlantısı
Batın Kırat

Hala bulamadım Ebay'da inceledim bir kaç tane en son çare olarak oradan alacağım. eğer önderirseniz Çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Batın Kırat

abi çok sağolun sizden 4 gözle gelecek haberi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...