İçeriğe Yönlendir

Çanakkale / Gökçeada

Özlem Girgin

Recommended Posts

Fatih Öz

Gökçeada çok güzel ama evler denize uzak ve deniz çok tuzlu özellikle karadenize alışkın biri için :)

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

denize; ayranı sallandıırınca, buz gibi geri çıkacak 1 saat içinde, yanına da karpuz peynir felan.....

Tam buna cevap ekliyeyim diyordum ki Özlem kardeşim bir kaç mesaj sonra doğru adresi vermiş zaten... :biggrin:

Ayazma bir başka... :good1:

Yorum bağlantısı
Özlem Girgin

2004 te gitmiştim harika bir yer, ulaşım sorunu sıkıntılı, Rüzgar veya dalga çıktımı seferler iptal olur orda kalırsınız.

oraya gidenler yukarda rum köyü var, kilisenin olduğu yerde mutlaka kahve içsinler, adını unuttum meşhurdu :)

İsmini belirtiyim :) Zeytinköy de bulunan Madamın Dibek kahvesi aynı zamanda Meydani pastahanesinin de ana bayisi orda bulunuyor ordan da Efibadem kurabiyesinden de tatmanızı öneriyorum :):)

Yorum bağlantısı
Özlem Girgin
Tam buna cevap ekliyeyim diyordum ki Özlem kardeşim bir kaç mesaj sonra doğru adresi vermiş zaten... :biggrin: Ayazma bir başka... :good1:

Kazdağları'nın eteğinde tertemiz havası, şelalesi; ormancı masaları bile şelalenini içine etrafına öyle güzel dizayn edilmiş ki :) Ata Demirer'in Eyvah Eyvah adlı filminde bir sahne vardı tam da oralardan bahsediyorum. Kesinlikle self servis masa parasıymış mangal parasıymış istemiyorlar. Arabanın bagajına buzluğunda içkini,etini ve çeşitli mezelerini attığında he bir de mangalını demeyin oranın güzelliğine :)

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Geçen yıl Şenliklerde önce Bozcaada,ya sonra Gökçeada,ya gitmiştik Aile,ce ben Bozcaada,yı daha çok sevdim :good1: Gökçeada Dönüşünde Kabatepe İskelesinde salaş bir balık restoranı var orada balık yemiştik süperdi :bravo: Tavsiye ederim :)

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bu manzaralar yerine şu anda yağan lapa lapa karın keyfini çıkarmayı yeğlerim..Yaza daha çoooook var :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

görmek istediğim yer arasında paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

İlginç bir ada, bir yanında dalgıçlar, diğer yanında sörfçüler, diğer yanında kumsalda güneşlenenleri barındırabiliyor, sanırım dünyada bu güzellik nadirdir, bu güzelliğe yatırım yapmayan ülke de tektir herhalde, insan fenalaşsa, müdahele edecek hastane yoktu.

Bir adet devlet hastanesi var poliklinik seviyelerinde.Sabah kahvaltı için bahçeden taze domates koparabildiğiniz aile pansiyonları ve ticarileşmemiş güzel denizi var.Bu yaz da Bozcaadaya gittik ancak gökçeada çok daha tabi kalmış ve turistikleşmemiş.Bozcaada ya on basar yani.Adanın bir tarafında plaj rüzgarlı ise diğer taraftaki plaja gidip yüzebiliyorsunuz.Madam ın dibbek kahvesi bademli kavala kurabiyesi ve Balık lokantalarında taze ahtapot salatası

tavsiye edilir

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Gökçeadadaki denizin tercih edilmemesi soğuk olması...

Evet katılıyorum buralarda çok sıcak olmadığından dolayı denize serinlemek yerine keyif almak için giriyoruz.

Özlem Hn. fotoğraflar çok güzel özellikle denizin maviliği Paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

dışarda hava eksi bilmem kaç , kar kış iken bu fotoğraflar güzel oldu özellikle güneş ve denizi görünce, paylaşım için teşekkürler , elinize sağlık..:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...