İçeriğe Yönlendir

2010 110Ps Connect Kayıtlı Bluetooth Cihazı Silme

Başar Yıldırım

Recommended Posts

Başar Yıldırım

selam arkadaşlar ford connect kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldım.15 gün önce 2010 conncet 110ps aldım.araça bluotooth telefon bağlamak istedigimde boş yer olmadığını ve eski telefonlardan birini silmemi istiyor.Silmem içinde bağlanmam gerekiyor muş Buraya kadar tamam ama benim o telefonları eşleştirme yapma şansım yok. Bu kayıtlı telefonları nasıl silebilecegim hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim (sigorta kutusunda teyibe ait olan 15 A sıgorta var onu çıkırtığmda teyp çalışmıyor 1 saat kadar bekledim taktıgımda hiçbirşeyi unutmamıştı)

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bt menüsünde, silme bölümü vardı ama net tuşları hatırlamıyorum

Yorum bağlantısı
Başar Yıldırım

Ali bey ilgi alakanıza teşekkur ederım.benım sıkıntım tellefonları araç radyosu ile eşleştırme yapma şansımın olmaması telefonlar aracı aldıgım arkadaşın onlara ulaşma şansım yok. telefonları radyo ıle eşleştşrmeden eskı kayıtlı olanları sılebılırmıyım acaba

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mantıken, eşlenmiş cihaz olmadan da silebilmeli, telfon suya düşünce teybide mi suya atacağız?

Yorum bağlantısı
Başar Yıldırım

evet haklısınız :) kıtapcıga baktım forumda once eşleştırmek gerekıyor dıyor

Yorum bağlantısı
Başar Yıldırım

aracın akusunu soksem bırkaç saat beklesem araca bır zararı olurmu veya havızasındakılerı unuturmu acaba ne dersınız

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

aracın akusunu soksem bırkaç saat beklesem araca bır zararı olurmu veya havızasındakılerı unuturmu acaba ne dersınız

Mantıken olması lazım. Kodu unutacak kesin. Kodu unutuyorsa,telefonları da unutmalı bence. :) Ünite içinde ayrıca bir pil vs yoksa unutması gerekir gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
İsa Erdoğan

Aynı sorun bendede var.eski eşleşmiş noyu nasıl silebilirim.menüde bulamadım.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Telefonları silebilmek için eşleşmesine gerek yok. Bt menüsünde silme işlemi var. Ben bir sefer yapmıştım ama uzun zaman oldu.

Yorum bağlantısı
Batuhan Vural
(düzenlendi)

selam arkadaşlar ford connect kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldım.2 2010, 15 gün önce 2 conncet 2 2 110ps aldım.araça bluotooth telefon bağlamak istedigimde """" "boş yer olmadığını ve eski telefonlardan birini silmemi istiyor.Silmem içinde bağlanmam gerekiyor muş sizden bir daha kadar tamam ama benim o telefonları eşleştirme yapma şansım yok. (Sigorta kutusunda teyibe ait olan 15 sıgorta var onu çıkırtığmda teyp olun 1 saat kadar bekledim taktıgımda hiçbirşeyi Bir unutmamıştı)Bu kayıtlı telefonları nasıl silebilecegim hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Saygılarımla

Abicim konuyla  Alakası Yok Ama Bende 10Gün Önce Aldım Connect 110 Ps 2010 84binde 10Litreden aşağıya düşüremedim yakıtı sende nasıl yakıt?

tarihinde Batuhan Vural tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Gümüş

aküyü sökünce birşey farketmiyor öncelikle arama tusuna basın yeşil olana sonra menüye basın debond seceneğini bulun sağ sol tuslardan olması lazım hep yaptıgım halde unutuyorum debond u görünce gene menüye basın yada bekleyın bi 5 sn kendisi siliyor.

sonra tekrar arama tusuna basın 2. yi 3ü 4 ü sırayla gidin

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Sezgin Ustuntas

Ben daha yeni yaptım hocam teyibi aç hiçbir telefon bağlamadan yesil tusa bas sonra menü ye bas ve debond bulana kada menüye bas sonra debondayken sağ sol tuslarında sağa bas ve sileceğin tel ismine geldiğinde bekle otomatik silecek

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...