İçeriğe Yönlendir

Ankara Şaşmaz'da,Iyi Bir Kaportacı Var mı?

Semih Saner

Recommended Posts

Semih Saner
(düzenlendi)

Selam dostlar..

aracımı geçen başka bir araca sağ ön çamurluktan hafifçe çarptım

bundan dolayı sağ ön kapıyı açınca hafiften sürtünme oluşuyor...

galiba ön çamurlukta kapıya doğru kayma oluştu..

iyi bir kaportacı tavsiye bekliyorum..

saygılar...

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
BAŞLIK DEĞİŞTİRİLDİ
Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun. Roma Kaporta, Hacı veya Oğuz Usta. Lovato'yu biliyorsanız dükkanın montaj yapılan bir arka sokağa bakan tarafının yanındadır. İsmimi verin yardımcı olurlar. İşçilik konusunda ise şüpheniz olmasın.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Semih Saner

Geçmiş olsun,yeni başkent sanayisinde var isterseniz şaşmaza yakın bilgi hastanesinin karşısı akrabam olur boyada sıkıntı yoksa düzelttirilir .

ibrahim bey dükkanın adı nedir ?

Yorum bağlantısı
Semih Saner

teşekkürler arkadaşlar..

sağ ön çamurluktaki ezilmeleri ve ön kapıya doğru şişmeyi 3,4 iş yerine gösterdim. hepside çamurluk sökülüp , düzeltildikten sonra boya yapılacak dediler ve en az 2-3 gün kalacak demişlerdi.

bugün bir usta tavsiyesine gittim.. baktı sadece 4 saatte çamurluğu söktü ve düzeltti ne boya be astar..sadece el işçiliği..bence 1.sınıf oldu.

iş yaptırmadan öne mutlaka araştırın..fiyat ( 75 TL ...)

saygılar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Caglayan Bayram

teşekkürler arkadaşlar..

sağ ön çamurluktaki ezilmeleri ve ön kapıya doğru şişmeyi 3,4 iş yerine gösterdim. hepside çamurluk sökülüp , düzeltildikten sonra boya yapılacak dediler ve en az 2-3 gün kalacak demişlerdi.

bugün bir usta tavsiyesine gittim.. baktı sadece 4 saatte çamurluğu söktü ve düzeltti ne boya be astar..sadece el işçiliği..bence 1.sınıf oldu.

iş yaptırmadan öne mutlaka araştırın..fiyat ( 75 TL ...)

saygılar...

Semih bey nerde yaptırdınız adres verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Ahmet Ustam var, adresini tam olarak bilmiyorum, ama şaşmazda, numarası budur. 03122781164. İsmimi verirseniz belki hatırlar :) ama işçilikleri çok iyidir özellikle boya rengini tutturmada üstlerine yok, defalarca denedik.

Yorum bağlantısı
Uğur Akkoç

Geçen Ankaraya gelirken sol tarafı komple sürttüm bir anlık dalgınlıkla..uyguna yapabilecek ve işçiliği iyi olan Ostim tarafında ama illa ki şart değil ostim..yardımcı olabilir misiniz saygılar..

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Öncelikle paylaşım için teşekkürler.

Bende çıtaları, kapı kollarını, davlumbazları araç renginde boyatacağım uzun süredir soruyordum sağa sola sonra bu konu içersinde yazan servisleri, ustaları da arayıp sorayım dedim ilk Ahmet ustayı aradım çok samimi dürüst bir konuşması vardı konuşmadan anladığım kadarıyla tam eski usta bilgili ve dürüst, fyatta uygun söyledi bakalım ilk fırsatta gideceğim telefonda 2dk konuşma bile az çok belli ediyor ustayı. işlem öncesi ve sonrası fotoları ücreti vs. buradan paylaşırım.

Saygılar...

Merakla bekliyorum, gerçekten düzgün bir insan, insanlığı bir yana işçiliği de çok çok iyidir. Umarım güzel bir iş çıkar.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

Google'da Ankara'nın en iyi kaportacısı yazınca bu konu çıkıyor. Geçen gün sanayide dediler. Denedim doğruymuş. Forum'un gücü bu işte:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ömer Budak
(düzenlendi)

Google'da Ankara'nın en iyi kaportacısı yazınca bu konu çıkıyor. Geçen gün sanayide dediler. Denedim doğruymuş. Forum'un gücü bu işte:)

Saygılarımla.

Aynen ben de arama yapınca bu konu geldi ve sizin önerdiğiniz Roma Kaportacısına uğradım, Hacı beyle tanıştım selamınızı ilettim. İlgili davrandı, ikram teklif etti, güleryüzlü bir esnaf. (2 hafta önce geçirdiğim ufak bir kazadan dolayı kaskoyu bozdurmadan yaptırayım mı demiştim ancak Tuncay ustama sorduktan sonra kaskodan RS Serviste yaptırmamı salık verince oraya gittim.)

tarihinde Ömer Budak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Aynen ben de arama yapınca bu konu geldi ve sizin önerdiğiniz Roma Kaportacısına uğradım, Hacı beyle tanıştım selamınızı ilettim. İlgili davrandı, ikram teklif etti, güleryüzlü bir esnaf. (2 hafta önce geçirdiğim ufak bir kazadan dolayı kaskoyu bozdurmadan yaptırayım mı demiştim ancak Tuncay ustama sorduktan sonra kaskodan RS Serviste yaptırmamı salık verince oraya gittim.)

İyi ve kaliteli esnaftırlar. Haftasonu sadece sohbete giden birçok kişi vardır. Biz artık demirbaş gibiyiz, gitmeyince devamsızlık yazıyorlar:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Aykut Uçar

İyi ve kaliteli esnaftırlar. Haftasonu sadece sohbete giden birçok kişi vardır. Biz artık demirbaş gibiyiz, gitmeyince devamsızlık yazıyorlar:)< :)>

Saygılarımla.

Sayenizde bende ufak bir rötüş yaptırdım para almadığı gibi çayınıda içirdi. Foruma işimi gördüğüm için değil hakikaten düzgün insanlara vesile olduğunuz için iyiden iyiye bağlanıyorum. Sağolun Roma Kaporta dünya markası  :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Yıldırım00

Geçmiş olsun. Roma Kaporta, Hacı veya Oğuz Usta. Lovato'yu biliyorsanız dükkanın montaj yapılan bir arka sokağa bakan tarafının yanındadır. İsmimi verin yardımcı olurlar. İşçilik konusunda ise şüpheniz olmasın.

Saygılarımla.

Evren abi yazın bende arabayı boyatmak zorundayım sizin selamınızı iletebilirmiyim hani yardımcı olmak amacıyla
Yorum bağlantısı

Evren abi yazın bende arabayı boyatmak zorundayım sizin selamınızı iletebilirmiyim hani yardımcı olmak amacıyla

Tabi ki.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Alptuğ Özcan

Herkese merhaba,

Dün bir dalgınlık sonucu benimde işçiliği iyi bir kaportacıya ihtiyacım var.

Tavsiyede bulunacak olan varsa değerlendirebilirim.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...