İçeriğe Yönlendir

Dynamic Kote 100 Motor Koruyucu Ses Kesici Ve Yakıt Düşürücü

Metin Çilo

Recommended Posts

Metin Çilo

DYNAMIC KOTE 100 Motor Koruyucu Ses Kesici ve Yakıt Düşürücü

arkadaşlar bu ürünü kullanma konusunda fikirlerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

BOR katkısı içeriyor mu bu da?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Bor Power kullandım en Nano'sundan Yaklt konusunda 1km. daha fazla gitmedi. Sese gelince düşüreceği yerde daha çok arttı, Kesinlikle böyle katkıları kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum...

Yakıt Katkısı olarak Bernel'in üstünede tanımam özellikle siyah dumanı çok kısa sürede kesiyor...

Ama bu katkılarla kimse Sessizlik, Tasarruf, Performans beklemesin...

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Yakıtta % 10-15 tasarruf demiş (kaç km de kaç senede )biz niye uğraşıyoruz ki alalım bundan kullanalım. :shok:

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Bu tür şeylere para harcamayarakta tassarruf edebilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Bu tür ürünleri eski Redkit çizgi filmlerinde kötü adamlar tarafından satılan ve her hasta iyi geldiği iddia edilen iksirlere benzetiyorum.

Çok güzel anlatılıyorlar, ama pek bir işe yaramıyorlar. Mevcut kullanılan motor yağlarının kalitesi son derece iyi. Ekstra masrafa gerek yok. Zaten biraz özenli kullanılırsa 300.000 km den önce motora hiç bir şey olmaz. Ekstra yağ kullanmak anlamsız olur.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çok kez söylendi, işe yaramazzzz.

2 durum var bu işte:

-Sağlam yada sıfır motorda, etkisi olmadığı gibi faydalı boşluklarıda doldurur, sürtünme artar, fazlası gider bir yeri tıkar.

-Rektefesi gelmiş motorda, motoru hayat destek sistemine bağlamış gibi, bir süre daha hayatta kalmasını sağlar o kadar

Kısaca motor ölmek üzreyse, biraz daha zaman kazanmak istiyorsan kullan, bunun dışında sağlam motorda faydası olmadığı gibi zararıda olur.

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Bu tür şeylere para harcamayarakta tassarruf edebilirsiniz.

:good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Çelik

gereksiz ürünler bunlar.forumda daha nce tartışılmıştı bunlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...