İçeriğe Yönlendir

Kıl Müşteri..

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Tahir İlter

Tam olarak ondan değil. Basanın keyfine ve becerisine göre değişiyor.

İsteseler birebir aynısını basabilecek olanlar var. Ama asla birebir aynısını basmak istemezler. Çok nadirdir öylesi. Çünkü birebirini basıp da yakalanırsan sittin sene kurtaramazsın. :)

Öyle aptal bir durum var dimi Abi birebir aynısını yapmazsan yırtıyorsun kötünün iyisi oluyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Yok yırtmıyorsun. Cezası yüksek zaten. Ama birebir olursa ağırlaştırıcı neden gibi farzedelim.

Zafer görürse konuyu yazar bilmem ne bendi şu fıkra falan diye :p:D Hakikaten nerede ki o görünmedi bugün forumda

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Birkere dolar vermişlerdi nöbette ;3 bankacı 2 döviz bürosu emin olamadı sahtemi değilmi diye yırtıp atmıştım..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bana da bir tarafı sahte bir tarafı gerçek ortadan bantlanmış 20 lira verdiler..Tabi gerçek olan tarafından...:)

Geçenlerde bankamatiğe para yatırdım, 197 küsür lira fazla var ne yapayım dedi..Geri ver üstünü dedim haliyle...Sonra nasıl bu kadar fazla yatırdım diye içeri sordum...Görevli bankamatiğin işlemlerine baktı bilgisayardan...Bir tane 200 lira bir tane 100 lira işte 4 tane 50 bir kaç 20 falan saydı parayı...Dedim ben 200 lira koymadım zaten üstümde yoktu...Makine hata yapmaz dedi...3 kez saydığım parayı bana farklı saydılar yani...Yapacak bir şey yok paranı da al git dedi kibarca..Peki dedim bende..:p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer görürse konuyu yazar bilmem ne bendi şu fıkra falan diye :p:D Hakikaten nerede ki o görünmedi bugün forumda

Burdayım gülom :p

Arzuhalci Zafer, kendini hakim sanıyor :p

Seviye yerlerde yine...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Geri verdiği paraları zorla aldım bir tanesi dürüm olmuştu...Galiba orada bir para vardı benden önce kalan...Tek açıklaması bu..Yoksa bankamatik servisi bir arkadaşım var, gidip cihazı inceleyeceğim bir gün..:)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Valla bankacılar bir trip yapıyorlar, bankamatikten yatırın diye..Bende kağıt alıyorum kredi kartı ile, bir tomar para hadi makineye ver üç seferde..Bilmiyor ki yarın bir gün makine oturacak onun koltuğunda...:)

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Yardım toplama sırasında da oluyor bu sahte para işleri.. Adam(!) atıyor 100 lira yardım kutusuna geriye alıyor 90 lira... Kısa günün karı 90 lira..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yardım toplama sırasında da oluyor bu sahte para işleri.. Adam(!) atıyor 100 lira yardım kutusuna geriye alıyor 90 lira... Kısa günün karı 90 lira..

Bu ne denir Hocam bunu yapan insan değil o belli de sıfat bulamıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Arkadaşların başına gelmiş bir olay.. Artık siz nasıl adlandırırsanız... :fiuw:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Velhasıl. hülasaten ve hatta özetle: kaçakçılık cazip hale getiren şey bizdeki yüksek vergiler nedeniyle uçan fiyatlar. Benzin ve diğer petrol türevleri komşularınkine yakın fiyatta olsa kaçak mazot almazdı kimse. Kaçağı ile legali arasında iki katına yaklaşan fiyat farkı varsa kaçıranı masum mu görmeli? Elektirikte yeter bu kadar kazık diyen direğe çengel mi atmalı? Kaçakçılık suç mu değil mi tartışılacak mevzu bile değil. Eğer Uludere tazminat ödeniyorsa mayın tarlalarında bacaklarını kaybedenlere gazi maaşına muadil maaş, ölenlerede şehit ailelerine verilenim 2 katı tazminat mı verilmeli? Yoksa kasiyer kızın suçu yok. Alem kalpazan olmuşsa kızcağız ne yapsın. Ama bazan patlayacağınız yer belli olmuyor ne edersin. Sinirlerine sahip olmak gerekiyor ama olmuyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

E laf diyecem de adım seviyesize çıkacak. Hasbinallah.

Allah esnaf milletine kolaylık versin :D

Sizi Fransa'ya alalım. Randevu ile çalışan, burnundan kıl aldırmayan berberlerle muhatap edelim :D

Sen beni Fransa'ya almada. Normal şartlarda berbere giderken randevu alıyoruz. Oğlum içinde benim içinde :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...