İçeriğe Yönlendir

Fiesta Bagaj Havuzu

Halit Bozkurt

Recommended Posts

Halit Bozkurt

Hepsiburada'dan aldığım bagaj havuzu. Fiyatı 71 TL idi. Merak edenler için resimlerini ekliyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kış ayları için bulunmaz birşey.. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Halit Bozkurt

Gayet güzel olmuş,güle güle kullanın...

Kış ayları için bulunmaz birşey.. Güle güle kullanın.

Sağolun. Arada bagaja zeytinyağı vs bişey koyuyorum, dökülünce halı berbat oluyordu. O sebepten internetten alıverdim.

Yorum bağlantısı
Bektaş Aslantaş

güzel görünüyor güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Kasım Atlı

Güzel olmuş. Güle güle kullanın... :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Güzel olmuş iyi yapmışsınız.Bendede var çok memnunum...

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Almakla çok iyi etmişsiniz ben de de var veçok memnunum. İlerde aracımı değiştirecek olursam ilk yapacağımşey bagaj havuzu almak olur herhalde :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bayağı faydalı bir ürün güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

bauhouse a bi bakayım...2011 fiesta için bagaj ölçüsü ne olur acaba?

Yorum bağlantısı
Halit Bozkurt

güzel görünüyor güle güle kullanın

Geçen gün Bauhaus ta dolanırken gözüme çarpmıştı ölçü ölçü koymuşlar oraya 17 18 lira civarıydı alacak arkadaşlar bi baksın derim.Devir ekonomi devri bakmakta yarar var.

Güzel güle kullanın çok kullanışlı bir şey..

Güzel olmuş. Faydalı bir parça, güle güle kullanın.

Güzel olmuş. Güle güle kullanın... :nazar: :nazar: :nazar:

Güzel olmuş iyi yapmışsınız.Bendede var çok memnunum...

Almakla çok iyi etmişsiniz ben de de var veçok memnunum. İlerde aracımı değiştirecek olursam ilk yapacağımşey bagaj havuzu almak olur herhalde :)

Bayağı faydalı bir ürün güle güle kullanın.

Güle güle kullanın.

Gerekli bir ürün ,Heleki bu havalarda :)

Sağolun, biraz pahalı oldu galiba ama gerekliydi, hazır başka bişeyler alıyorken aldım, kargo da ücretsizdi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Halit Bozkurt

sıvı bişey dökülünce kolay temizleniyor, alt paspasa geçmediği için koku yapmıyor dökülen sıvı

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Burak Oral

ilk defa gördüm böyle bişey çok güzelmiş güle güle kulllanın

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, ben galiba 2 sene önce almıştım, o zamanlar yoktu servisten orjinalini getirttim, gerçekten faydalı, toz toprak yada sıvı vs. gibi şeylerden koruyor bagajı.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

bauhouse ta 17 lira ile 25 lira arasında değişiyo....malzeme aynı sadece araca göre kesilmemiş dikdörtgene benzer ortalama ölçülerde var...araç bagajına göre kesme işlemine 50 lira alıyolar ya helal olsun :(

Yorum bağlantısı
Onur Efe

bauhouse ta 17 lira ile 25 lira arasında değişiyo....malzeme aynı sadece araca göre kesilmemiş dikdörtgene benzer ortalama ölçülerde var...araç bagajına göre kesme işlemine 50 lira alıyolar ya helal olsun :(

Araca göre kesme işlemine alınmıyor, o para araca göre yapılan kalıbın amortismanıdır. Zira bauhausda bulunanlar ile bunların formu ve yapısı oldukça farklı. Ben gittim baktım ve bauhausdan almadım. Bu cuk oturuyor bagaja ve benim için çok gerekli bişey. Dalış malzemelerini falan koyuyoruz tuzlu deniz suyu damlamaları falan için ideal.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...