İçeriğe Yönlendir

Focus TDCI A/T Alınır mı?

Erhan Bursa

Recommended Posts

Erhan Bursa

Merhaba,aracımı alırken hem otomatik hem dizel istemiştim fakat ford 2007'den sonra dizel otomatik türkiye pazarına sokmadığı için manuel vites almıştım,şimdi arkadaşım kendi peugeot 206 sını satıp focus tdcı otomatik vites almaya karar verdi,yanlız bu araçların tutulmadığına dair şeyler duymuştum,sizler butür bir aracı önerirmisiniz,yada 27.000 tl ye dizel otomatik önerebileceğiniz araba varmı,yoksa,aracın yaşı çıkarabileceği arıza çekişi randımanı herşey önemli,siz olsanız alırmısınız?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Bu zamanda dizel otomatik ve temiz 2.el araç bulmak çok zor. uzunca bir süre araştırıp temiz ve uygun birşey bulursanız satarken de kaybınız olmaz. 27.000 e corsa, clio, polo , yaris , accent alınabilir. 27 ye dizel temiz focus zor ama imkansız değil :)

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bizim şirkette 2 adet focus otomatik 2.5 var fakat aldıklarına bin pişmanlar,hatta bir tanesi garajda duruyor kullanmıyorlar :) sebebine gelince yakıtla alakalı,dediklerine göre 60 kuruşa yakın yakıyormuş şehir içi km de.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bizim şirkette 2 adet focus otomatik 2.5 var fakat aldıklarına bin pişmanlar,hatta bir tanesi garajda duruyor kullanmıyorlar :) sebebine gelince yakıtla alakalı,dediklerine göre 60 kuruşa yakın yakıyormuş şehir içi km de.

benzinli motordur onlar

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Focus2 A/T ortalamam kış için 9 civarı.. sakin kullanım ile bostancı-havaalanı havaalanı-bostancı 6.8 lt..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

60 kuruş çok fazla

benim araçla (2009 focus benzinli otomatik) şehir için 10-11 lt arası yani 45 kuruş gibi bir değer benim yakıtım gerçi hep kısa mesafede kullanıyorum. uzun yolda 9 lt'ye düşüyor ve sağlam giderek ekonomik kullanımı hiç denemedim ama daha az yakacağı kesindir.

Yorum bağlantısı
Erhan Bursa

Genel sonuç böyle bir araç alınmaması yönünde sanırım,bu araçları 2007 den sonra üretmeme sebebi nedir,tutulmamasımı randımansızlıkmı yada başka bir kusurumu var acaba,temizini bulmakta oldukça zor olacak gibi,kimse corolla yada astra önermemiş dizel a/t olarak bu seçenekler ford dizel a/t den daha iyi olabilirmi ?

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Benzinli düz yolda şehir içinde çok rahat rampalarda biraz sıkıntı yaratabilir

Yorum bağlantısı
Mahmut Kızıl

2010 model Focus 2,5 A/T benzinli alınır mı, alınmaz mı? :unsure2: bende merak ediyorum. çünkü yarın bir arkadaşa alacağız.. burada yapacağınız yorumlara göre son kararımızı verelim.

Bende 2010 SW Titanium A/T var 80.000 km sıfır sorun. Yakıt sarfiyatı biraz fazla gelebilir. Onun dışında kusuru yok.

Merhaba,aracımı alırken hem otomatik hem dizel istemiştim fakat ford 2007'den sonra dizel otomatik türkiye pazarına sokmadığı için manuel vites almıştım,şimdi arkadaşım kendi peugeot 206 sını satıp focus tdcı otomatik vites almaya karar verdi,yanlız bu araçların tutulmadığına dair şeyler duymuştum,sizler butür bir aracı önerirmisiniz,yada 27.000 tl ye dizel otomatik önerebileceğiniz araba varmı,yoksa,aracın yaşı çıkarabileceği arıza çekişi randımanı herşey önemli,siz olsanız alırmısınız?

Toyota Corolla D4D otomatik tavsiye ederim. Ancak dediğiniz rakama ancak eski kasa corolla alınabilir.

Yorum bağlantısı
Mahmut Kızıl

arkadaş için çok önemli değil,bu gün iş bitti, muhtemelen aracı yarın teslim alacağız.(satıcı tanıdık)

Hayırlı uğurlu olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arkadaşlar bu araçlar benzinli otomatik ve 2011 model titanyum serisi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...